עיצוב אתרים רווחיים - איך זה נעשה? ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

אחוזי המרה והקמת אתר רווחי

אחוזי ההמרה מתייחסים ל אחוז הגולשים האקטיבי, בניגוד לגולשים הפסיביים.
הגולש הפסיבי מגיע לאתרך, מסתובב בו זמן מסויים ואז עוזב בדרכו לאתר אחר (קרא עוד על עיצוב אתרים שמישים – בעיית 'הגולש האכזר').
הגולש האקטיבי מגיע לאתרך, ומחליט ליצור איתך קשר בעקבות החשיפה לתכנים שבאתר.

זהו גולש ששולח לך מייל עם בקשה להצעת מחיר, או ממלא טופס בירורים, נרשם לניוזלטר שלך, או מוסר לך את פרטיו האישיים בתקווה לקבל עוד אינפורמציה ועדכונים.

אתר נחשב יעיל ככל שהוא ממלא את תפקידו בהפיכת גולשים פסיביים לאקטיביים, בהפיכת גולשים אנונימיים, ללידים (leads), היכולים להתגבש לעסקה. (עוד על איך לחשב את רווחיות האתר)

הקמת אתרים מכווני מטרה

המטרה של כל אתר היא להפוך כמה שיותר גולשים פסיביים לגולשים אקטיביים, בלשון אחרת: "להמיר" אותם. אחוזי ההמרה מייצגים את האחוז מסך כל הגולשים שהופכים לגולשים מומרים.

כמות הגולשים שמגיעים לאתר גם היא חשובה מאד, אך היא באה לידי ביטוי ברווחים רק אם אחוזי ההמרה טובים. אחרי הכל, מה עוזרות מיליון כניסות ביום לאתר שאחוז ההמרה שלו אפס?
גולשים מומרים נקראים "לידים".
הפיכת לידים לעסקאות היא אחריותו של בעל העסק. הדרך בה מטפל בעל העסק בלידים ומשכנע אותם לסגור עסקה, היא נושא שאינו קשור לאתר האינטרנט , ונמצא מחוץ לתחומה של רשימה זו.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להכפיל את אחוזי ההמרה שלך, ואת מספר הלקוחות שייצרו איתך קשר באמצעות עיצוב אתרים נכון.

עיצוב אתרים