עיצוב אתרים רווחיים - איך זה נעשה? ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר רווחי - בעיות ניסוח

קל להבין כי ניסוח לא נכון של התכנים עשוי לגרוע מההבנה ולפגוע באחוזי ההמרה.
יכולת ניסוח בכתב אינה טריביאלית. לא כל אחד יודע להתנסח בצורה ברורה או לכתוב טקסט מזמין וקריא.

בעיה נפוצה באתרי אינטרנט היא מסירת התפקיד של ניסוח תכני האתר לאדם לא מקצועי ולא מיומן. בעייה זו ניכרת בעיקר בארגונים בינוניים/גדולים, בהם מלאכת הכתיבה נמסרת בדרך כלל לעובד זוטר, שבדרך כלל אינו מחובר באופו אישי/רגשי לתכנים שעליו לכתוב, מתייחס למטלה כעול שיש להפטר ממנו מהר, ולא מקדיש את תשומת הלב הראויה לחידוד המסרים וזיקוקם.

ניסוח מרושל של התכנים יכול לתקוע מקל בגלגלים גם לאתר מושקע ורציני. האתר מהווה את הכלי שלתוכו יוצקים את התכנים. גם כלי משוכלל ומוקפד לא יעזור בהמרת הגולשים, אם התוכן שנוצק לתוכו מעופש ומחופף. ניסוח רהוט עוזר לגולש להבין את המסרים ולהפוך לליד.

הקמת אתר רווחי ואמנות הניפוח

עיקר וטפל
אנשים רבים לא נזקקו לכישורי הכתיבה שלהם מאז סיימו את חוק לימודיהם. שנים מאוחר יותר, כשהם נתקלים במטלה המצריכה יצירה ועיבוד של טקסטים, מייד יעלו באוב את כישורי ה"ניפוח" המוכרים לכולנו מכתיבת מבחנים ועבודות. ניפוח הטקסט היא טכניקה יעילה בבית ספר, אך בבואנו לכתוב טקסט אינטרנטי נזדקק לכישרון הפוך – איך לומר רק את מה שצריך, ובכמה שפחות מילים.

רוב האתרים, שאינם מכילים מאמרים ורשימות, נזקקים לטקסטים קצרים וקולעים המביאים ללקוח מסר חד חלק וזריז. במקרים כאלה, יכולת הפרדה בין העיקר לטפל היא קריטית. גולש שנאלץ לסנן בעצמו את המסרים עשוי להתעייף ולהעלם, במקום להבין וליצור קשר.
כך נפגמת יעילות האתר ורווחיותו.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להכפיל את אחוזי ההמרה שלך, ואת מספר הלקוחות שייצרו איתך קשר באמצעות עיצוב אתרים נכון.

עיצוב אתרעיצוב אתרים