עיצוב אתרים רווחיים - איך זה נעשה? ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר רווחי - מיתוג שלילי

המיתוג השלילי הוא מיתוג שמשדר בהצלחה מסרים שליליים, כמו: קמצנות, רשלנות, טעם רע, חובבנות וכו'. ככלל אצבע ניתן לאמר שכל אתר שלא זכה לעיצוב על ידי מעצב מקצועי ישדר בהצלחה מסרים שליליים אלו, ויפגע ברצון של הגולש להזדהות עם האתר ולהמשיך את הקשר אליו.
הכשרה אקדמאית של מעצב מקצועי אורכת ארבע שנים. במהלכה הוא לומד את יסודות העיצוב, הצבע, הצורה, הקומפוזיציה, המיתוג הנכון, העימוד ועוד. גם לאחר שרכש את השכלתו, ואפילו התנסה בעיצוב הלכה למעשה במשך שנים ארוכות, עדיין יכול המעצב המקצועי לטעות ולא להצליח לשדר את המסרים בהם הוא מעוניין.
קל וחומר כשהמדובר באדם ללא הכשרה עיצובית.

אתר המעוצב בידי חובבן נראה בדיוק כך, ומשדר לגולשים מסר ברור "אנחנו חובבנים ומנסים לעשות קופה". אתר שכזה לא יצליח ליצור אצל הגולשים את הרגשות המתאימים ואת הרצון להזדהות, שיאפשרו את המרתם.

הקמת אתר רווחי ומיתוג לא מתאים

מיתוג לא מתאים הוא מיתוג שמצליח להעביר מסרים חיובים, אך מסרים אלו אינם מתאימים לעסק, ולא משרתים את המטרה הסופית – יצירת לידים.
לדוגמא: אתר של חברה לייעוץ פנסיוני שמעביר מסרים של עדכנות, שובבות ונעורים.
אלו מסרים חיוביים, שיכולים לסייע במאמצי המיתוג של מועדון בילויים או של מותג אופנה, אך בהקשר של ייעוץ פנסיוני הם אינם מתאימים ופוגעים בהמרות.

לקוחות המחפשים ייעוץ פנסיוני אינם רוצים יועץ צעיר ואופנתי. הם רוצים יועץ בוגר, יציב וסולידי, ולכן ימשיכו לאתר אחר מבלי ליצור קשר ולהפוך ללידים.

בגלור דיזיין אנו בוחרים את המסרים הנחוצים בקפידה, ומתאימים את השפה הויזואלית למסרים הללו. אצלנו אין שטאנצים, גחמות עיצוביות ומאנייריזם. אצלנו לכל דבר יש סיבה ומטרה.
כל אתר שלנו נראה בסגנון אחר – סגנון המתאים ליצירת האוירה והרגשות שיובילו להמרה.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להכפיל את אחוזי ההמרה שלך, ואת מספר הלקוחות שייצרו איתך קשר באמצעות עיצוב אתרים נכון.

עיצוב אתר