עיצוב אתרים רווחיים - איך זה נעשה? ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר רווחי - ניווט מוכר ואינטואיטיבי

תפריט ניווט שמיש בנוי בצורה מוכרת ויציבה, המאפשרת לכל גולש עם הכרה מינימלית של הסטנדרט האינטרנטי לנווט בהצלחה בין תכני האתר (בין אם המדובר באתר ג'ומלה, פלאש או אחר). בבניית תפריטי ניווט אין מקום לחדשנות ויצירתיות יתר. זה הזמן להיות סולידי.
תפריט הניווט הוא הכלי החשוב ביותר באתר, ועליו להיות מובן מאליו.

תפריט ניווט חריגים ו"יצירתיים" גורמים לסבלנותו (הקצרה ממילא) של הגולש לפקוע, והוא ממשיך בדרכו מבלי להפוך לליד. תפריטי JS בלי גיבוי Html, תפריטים מרפרפים, תפריטים עם שלוש רמות משנה ולמעלה, תפריטים עמוסים מדי, תפריטי פלאש, תפריטים מהבהבים מבעבעים ומג'עג'עים מהווים שגיאות פאטאליות במאמץ לשפר את אחוזי ההמרה.

הקמת אתרים עם תפריטים יצירתיים

עקומת למידה תלולה.
במידה ובעל האתר בחר להשתמש בשיטת ניווט לא שגרתית (אתרים "אמנותיים" כמו אתרי חברות עיצוב ופרסום, צלמים, אמנים ומעצבים לעיתים נזקקים להדגים את החשיבה היצירתית שלהם גם במבנה האתר ולא רק בעבודות המוצגות בו), עליו לשמור על פשטות כדי לאפשר למידה מהירה של הכללים החדשים.

גולשים לא משקיעים יותר מכמה שניות כדי ללמוד את כללי הניווט החדשים, וגם זה רק אם המערכת מספקת להם שעשוע או גירוי ויזואלי. מערכת מורכבת ומסובכת המצריכה יותר מכמה שניות של איפוס מחדש תביא להסתלקות הגולשים, וכשלון האתר.

(קרא עוד על ביטוייה של השמישות במחירים להקמת אתרים)
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להכפיל את אחוזי ההמרה שלך, ואת מספר הלקוחות שייצרו איתך קשר באמצעות עיצוב אתרים נכון.

עיצוב אתרעיצוב אתרים