עיצוב אתרים רווחיים - איך זה נעשה? ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר רווחי - היררכיה לוגית

היררכיה לוגית היא מיקום התכנים בצורה המסודרת לפי סדר החשיבות:
ככל שהתוכן חשוב יותר, כך הגישה אליו קלה ומיידית יותר, וכך גם ניתן להגיע אליו ביותר מדרך אחת. אתרים שאינם בנויים במבנה לוגי היררכי אינם מפרידים בין התכנים החשובים לפחות חשובים, ואינם מקדמים את התכנים על בסיס חשיבות. גולש הנקלע לאתר כזה מרגיש "מופצץ" באינפורמציה ולינקים, ולא יודע לאן להמשיך.

ללא "נקודות עוגן ויזואליות" הגולש מתבלבל וממשיך בדרכו, או נאלץ לבחור את התכנים באופן אקראי, ולא פרודוקטיבי. גלישה אקראית שכזו מפחיתה את סיכויי להפוך לליד ומורידה את אחוזי ההמרה.

הקמת אתר שמיש ולכידת שגיאות

אתר שמיש הוא אתר המצוייד במערכת לכידת שגיאות מקיפה ויעילה (והדבר נכון גם בהקשר של בניית אתרים בג'ומלה).
לכידת שגיאות יעילה מורכבת מחיזוי כל המכשולים והשגיאות האפשריות העלולות לצוץ בגלישה באתר, ומאספקת עזרה וחיווים המאפשרים לגולש ששגה לחזור למסלול ולהשלים את משימתו.

דוגמא טובה לכך היא הודעות השגיאה המתקבלות עם מילוי לא נכון של שדות בטופס יצירת קשר. לעיתים נדירות ינסה גולש לבצע פעולה שגויה פעם נוספת. לרוב הוא יעדיף לוותר ולהמשיך הלאה, לאתר הבא.

טופס שקורס בעקבות שגיאה של הגולש במילויו, יביא להסתלקות הגולש מהאתר.
טופס שמעלה הודעה ידידותית והסבר קצר איך לתקן את השגיאה, עשוי להשאיר את הגולש באתר, ולגרום לו לנסות שוב. גולש כזה מקבל תחושה שאינו "אידיוט", שמישהו חשב עליו ודאג לו. מקצועיות זו גם מקרינה על העסק וממצבת אותו כגורם שכדאי לעשות איתו עסקים.

לכידת שגיאות יעילה מונעת תסכול הגולש והסתלקותו. היא משאירה אותו באתר ונותנת לו תחושה ש"הכל בסדר" ו"מישהו חשב כאן על הכל". זהו גולש שיכול להפוך לליד, ולהעלות את רווחיות האתר. (קרא עוד על איך לחשב את רווחיות האתר)
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להכפיל את אחוזי ההמרה שלך, ואת מספר הלקוחות שייצרו איתך קשר באמצעות עיצוב אתרים נכון.

עיצוב אתרעיצוב אתרים