בניית אתרים דרופל יוני 2010 פרקים במאמר:

בניית אתר דרופל - סיכום

כאמור, דרופל היא פלטפורמת בניית אתרים קוד פתוח. בניית אתר דרופל לא עולה כסף – כל אחד יכול להשתמש במערכת, ולבחור להשתמש באחד או יותר מהרכיבים החינמיים שלה, כדי להעשיר את הפונקציונליות של אתרו, ראה הקמת אתרים וכשלון בהפיכת המרות לעסקאות.

יתרה על כך, קיימים ברשת מאות עיצובים חינמיים לדרופל, עיצובים הזמינים לכל דכפין, וניתנים ליישום בקלות רבה. בעל אתר שלא מוצא עיצוב אתרים דרופל חינמי שמשביע את רצונו, יכול להעזר בעיצוב פרימיום קנוי. עיצובים אלו עולים, בדרך כלל, פחות ממאה דולר וניתן להטמיע אותם באותה קלות בה ניתן להטמיע את העיצובים החינמיים הרשמיים, עיין בניית אתר פלאש - טקסט עוגן.

הקמת אתרים דרופל – הבחירה הנכונה

בניית אתרים דרופל מבטיחה למנהל האתר יכולת מיטבית להזנת תכנים, תמונות ווידאו ועריכתם. היא גם מספקת פלפורמה נוחה וחזקה ביותר, עם רמת השליטה הגרנולרית הטובה היותר הקיימת. גירסאות חדשות של דרופל יוצאות כמעט מדי שנה, וגם הן זמינות לכל דורש (ניתן לשדרג בלחיצת כפתור מגירסה ישנה לגירסת דרופל החדשה ביותר).

בניית אתרים בדרופל מציעה מגוון מסחרר של רכיבים ותוספים, בין השאר: גלריות, צ'אטים, פורומים, חנויות אונליין ושאר מרעין בישין. דרופל מצטיינת לא רק במספר הרכיבים הנוספים שלה, אלא גם באיכותם, וברמת התמיכה הגבוהה שניתן לקבל על כל אחד מהקהילה העולמית.

בונוסים נוספים של בניית אתרים דרופל הם רמת האבטחה הגבוהה של המערכת, ניהול המשתמשים של דרופל (הטוב והמפורט ביותר הקיים) והיכולת ליישם בקלות את כל עקרונות קידום האתרים, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות במנועי החיפוש.

עיצוב אתרים דרופל – מה הלאה?

בסדרת הפוסטים האחרונה, נגענו בקצרה בכל אחד מהיתרונות של דרופל, וראינו מדוע נחשבת דרופל למערכת החזקה ביותר בשוק. בניית אתרים דרופל נהנית משפע יתרונות, ובמקרה של אתרים ברמת מורכבות בינונית ומעלה, היא מפצה על המורכבות היחסית שלה, במתן פתרונות טובים ויעילים. בדרופל אין "תקרת זכוכית" כמו במערכות אחרות, דוגמת וורדפרס וג'ומלה. בעל אתר דרופל יכול להיות סמוך ובטוח שהמערכת תציע לו פתרון איכותי לכל צורך שעשוי לעלות בעתיד.

בעתיד הקרוב אני מתכוון לערוך סקירה דומה למערכת פופולרית לא פחות (לא פלאש, ע"ע בניית אתר פלאש - תימתיות) – וורדפרס. בסקירה אביא את היתרונות והחסרונות של המערכת, ואנסה להסביר באילו מקרים כדאי להשתמש בה, ואילו צרכים היא מספקת בצורה הטובה ביותר.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אפשר לרתום את דרופל לצרכיך, ולהתחיל להרויח ברשת...

עיצוב אתר