עיצוב אתרים מאז ועד היום פברואר 2009 פרקים במאמר:

עיצוב האתרים בנסיקה

עיצוב אתרים והמזכירה האומנותית

עיצוב אתרים היא דוקטרינה ההולכת ותופסת מקום חשוב במאבק על כיסו של הגולש, בארץ ובעולם. למרות שהתפיסה בארץ עדיין נוטה לראות בעיצוב האתרים כפרקטיקה של הנחת אלמנטים על המסך בצורה משובבת את העין, הרי התובנות האמריקאיות בדבר הנחיצות של עיצוב אתרים ותרומתו להגשמת האסטרטגיה הארגונית, הולכות ומחלחלות גם לשוק הישראלי.

שוק זה, השקוע עד צוואר במאבק הישרדותי יום יומי, ובדלות חומרית, נתקל בקשיים רבים בבואו להפנים מתודות עבודה מסודרות, וחשיבה קדימה. עם זאת, ניצנים ראשונים של הבנה החלו נותנים את אותותיהם בשנים האחרונות, עם הצטרפותנו המדורגת למעגל מדינות העולם הראשון.
בד בבד עם התקדמות זו, אנו עדים לצמיחה בהכרה בחשיבותה העיסקית של דוקטרינת עיצוב האתרים.

עיצוב אתרים – התפנית התפישתית


נשאלת השאלה, מה השתנה? מדוע הפך עיצוב האתרים ממלאכה שולית שראוי להשאירה לידיה החובבניות של המזכירה (היא אוהבת אומנות) לדוקטרינה פסאודו-מדעית המצדיקה ארבע שנות לימוד באקדמיה?

התשובה היא פשוטה:
עיצוב אתרים הולך ומשנה את מעמדו עקב השינוי בנסיבות החיצוניות, המשפיעות על אופני צריכת המידע בדורנו.

עיצוב אתרים, ככל דוקטרינה אחרת, עובר שינויים ומתאים את עצמו לצרכים וסביבה המשתנים. מטרת מאמר זה לבחון את נקודת המוצא של עיצוב האתרים, בראשית עידן האינטרנט, ולראות כיצד השתנתה הדוקטרינה בתגובה לצרכים וליכולות השונים של זמננו.
המאמר ממשיך ובודק את תפקידו של מעצב האתרים נוכח בעיית האינפורמציה העודפת, ואת חשיבות עיצוב האתרים כנקודת בידול יחידה בעידן של תחרות עזה ודמיון רב בין המוצרים המתחרים.
סיום המאמר עוסק באפקט הרגשי של עיצוב אתרים, בטעות הנפוצה ביותר בהקמת אתרים וביתרונות ובחסרונות של עיצוב אתרים תבניתי.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך נוכל לעצב אתר בוטיק במיוחד עבור צרכיך ותקציבך.

עיצוב אתרים