עיצוב אתרים מאז ועד היום פברואר 2009 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים – עומס אינפורמטיבי

רשת האינטרנט כבר אינה תינוקת.
הרשת נמצאת בשלב מתקדם יותר של התפתחותה, והיא מציעה רמה מתקדמת יותר של תקשורת, ודורשת צורה שונה של התייחסות. ראינו כי בראשית דרכה הגבילו הטכנולוגיה, התחרות המצומצמת והדמיון הרב את היקף וחשיבות עיצוב האתרים ברשת. כיום המצב אחר.
התחרות העצומה בין האתרים השונים, וקצב ההורדה המהיר העלו את ההיקף והחשיבות של עיצוב האתר.

דפוסים משתנים של צריכת אינפורמציה מהווים משתנה נוסף במשוואה, המשפיע בצורה מובהקת על דוקטרינת עיצוב האתרים.

עומס יתר אינפורמטיבי ועיצוב אתרים

עיצוב אתרים כבר אינו עניין של צורה בלבד – הוא עניין של מהות. מהות זו אמורה לספק פתרונות לבעיות הנובעות מהחיים בעידן של עודף אינפורמציה.

אין ספק כי אנו עדים לשיאו של עידן האינפורמציה. הקלדה של כל מונח, אזוטרי ככל שיהיה, בגוגל, תניב מליונים של תוצאות, לעיתים סותרות או בעלות קשר לא סביר למושא החיפוש. אפילו תמונת המסך בשידורי חדשות הטלויזיה מכילה יותר מערוץ מידע אחד – עם הכתוביות הרצות, שכבות האינפורמציה הכלכלית והמניות, הקדימונים הקופצים וכד'.

בעידן זה של נגישות גבוהה לאינפורמציה, סובלים העסק, ממש כמו היחיד, מסכנה של עודף אינפורמציה. לאן יכול לפנות מקבל ההחלטות העיסקי בבואו לעשות סדר בבלאגן, ולגבש סדר עדיפויות נרטיבי וקל לעיכול? התשובה היא: למעצב.

תפקידו של מעצב האתרים

מעצב האתרים הוא האיש המיומן בזיהוי תבניות, בעריכת סדרי עדיפויות היררכיים, קישורים לוגיים ותימטיים ובתרגומם לשפה ויזואלית. עיצוב אתרים היא הדוקטרינה האחראית על שמירת מיקוד אסטרטגי באתר החברה. חשיבות עיצוב האתרים עולה, ככל שעולה הנגישות של הצרכן לאינפורמציה. במילים אחרות, ככל שהתחרות על תשומת הלב (המוגבלת, הו כה מוגבלת) של הצרכן עולה, כך עולה חשיבות העיצוב המדוייק והתכליתי.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך נוכל לעצב אתר בוטיק במיוחד עבור צרכיך ותקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים