עיצוב אתרים מאז ועד היום פברואר 2009 פרקים במאמר:

הקמת אתרים תבניתיים בחינם משתלמת

האם כדאי לי להקים אתר תבניתי בחינם?


כמובן. (עוד אינפורמציה על מחיר בניית אתרים)
חוקי התפוקה השולית הפוחתת קובעים כי ההבדל בין הקמת אתר תבניתי למצב בו אין אתר בכלל, הוא הבדל גדול יותר מההבדל בין הקמת אתר תבניתי להקמת אתר בוטיק. עסקים רבים מעדיפים לעשות את דרכם האינטרנטית בצעדים קטנים, ולעבור בזהירות בין הפאזות השונות.

אתרי בוטיק מתאימים יותר לחברות מבוססות המעוניינות להשקיע מתוך מחשבה קדימה, ולא לחברות הנאבקות על השרדותן היומיומית בחירוף נפש.

הקמת אתרים תבניתיים בחינם

הקמת אתר תבניתי בחינם עדיפה עשרת מונים על לא להמצא ברשת כלל. הקמת אתר כזה מספקת דריסת רגל בעולם האינטרנט. השימוש באתר כזה מספקת נסיון ואינפורמציה חשובים לבעל עסק מתחיל. הלקח החשוב ביותר שניתן להפיק מבעלות על אתר כזה היא המציאות הקשה של מספר הגולשים המגיעים אליו. (מציאות קשה ומאכזבת: עיצוב אתרים מקודמים ומלאכת החיזור.)

כמות התנועה המגיעה לאתרים חינמיים היא אפס גולשים בחודש. קשה. תחשוב בעצמך מתי לאחרונה ביקרת באתר חינם של דפי זהב. הבעייה היא שנתון קשה וחד משמעי כזה צריך ללמוד לבד כדי להאמין.

הקמת אתרים תבניתיים בחינם היא צעד חשוב בעיצוב הנוכחות הרשתית. היא מספק נתונים על חוקי המשחק ומאפשרת לבעל העסק המתחיל לגבש אסטרטגיה המתאימה לו לגבי מידת המאמצים והמשאבים שהוא רוצה להשקיע במדייה.

הקמת אתרים חינם – לנצל את היתרון

כאמור, הקמת אתרים תבניתיים בחינם מיועדת בעיקר לעסקים משפחתיים או מתחילים. במשוואת הזמן מול כסף, עסקים אלו מוצאים את עצמם בקצה הקיצוני של הסקאלה – יש להם המון זמן וכלום כסף. זמן זה יכול להיות שווה כסף, אם ינצלו אותו נכון – ללמידה ושכלול היכולות וההבנה של עולם הפרסום אונליין.

הפריווילגיה הייחודית של שוק הקמת האתרים

שוק הקמת האתרים מציע פריווילגיה ייחודית ללקוחותיו – ניתן לקבל את המוצר גם בחינם.
איזה עוד שוק מציע ללקוח מוצר חינמי, עליו הוא יכול "להתגלח"? האם קבלני דירות מציעים דירות חינם, או יצרני טלוויזיות מכשירי טלוויזיה ללא תשלום? לקוחות עם זמן ללמוד, ובלי כסף לקחת עליו סיכונים, יכולים להקים אתר חינמי מתפקד, ולהתחיל לצבור שעות אינטרנט בתפעולו. רק כך הם יכולים ללמוד להכיר את הצרכים הייחודיים שלהם, ואת החוקים והעובדות על פיהם עובד השוק, מבלי לסכן משאבים (פרט לזמן).
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך נוכל לעצב אתר בוטיק במיוחד עבור צרכיך ותקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים