בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

בניית אתר ג'ומלה – יתרונות כבר אמרנו?

בניית אתר ג'ומלה ושקיפות המערכת

בבניית אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן פרטית, יכולות המערכת נשארות חסויות בפני מזמין העבודה, עד לזמן בו הוא מתחיל להשתמש בה. רוב חברות בניית האתרים לא מוכנות לחשוף את המערכות שלהן בפני לקוחות פוטנציאליים, ומסיבה טובה.

כפי שנדון בחלקים קודמים, היכולות של רוב המערכות הפרטיות הן מוגבלות (מוגבלות לזמן העיצוב הקצר, התקציב הדל, היכולות המועטות וחוסר החזון וההשקעה של המפתחים). לא יהיה זה ביזנס טוב להפגין את הליקויים הבלתי נמנעים, הקיימים במערכת, בפני לקוחות פוטנציאליים.

רוב החברות לבניית האתרים לא יוזמות מפגני יכולת בפני הלקוחות, שמוצאים את עצמם מאוכזבים, מול מערכות מקרטעות וקשות לתפעול, רק כשכבר מאוחר מדי מלסגת.
בניגוד לכך, בניית אתרים בג'ומלה מאפשרת שקיפות מלאה של המערכת בפני לקוחותיה.

כל בר בי רב יכול לגלוש לאתר הבית של ארגון ג'ומלה ולהתחיל לשחק עם המערכת אונליין. הכל גלוי וברור ושקוף. אין פה חתול בשק. למרות העובדה שכסף לא עובר ידיים, והכל בחינם, עדיין אפשר לבדוק את הסחורה לפני שמחליטים להשתמש בה.

עובדה חשובה נוספת היא השקיפות של חסרונות המערכת. גם הליקויים והתחומים בהם ביצועי המערכת מוגבלים, שקופים לכל וניתנים ללמידה, בין אם באתר הבית של ג'ומלה, ובין אם באחד ממאות הבלוגים של מפתחי המערכת והמשתמשים בה. יתרה מכך, בגלל האופי השיתופי של מערכת ג'ומלה, ניתן למצוא פתרונות אונליין לרוב המכריע, אם לא לכל התקלות. כך ניתן ליהנות מהעובדה שמאות אלפי משתמשים כבר נתקלו בכל בעייה שאפשר להעלות על הדעת, וגם פתרו אותה לפניכם.

בניית אתר ג'ומלה מאפשרת גישה למאגר ידע של מאות אלפי משתמשים.
כל שאלה כבר נשאלה, כל באג כבר תוקן.
אפשר לדעת בדיוק לקראת מה הולכים, ולהיעזר באלפי אנשים נחמדים וששים לעזור (אידאליסטים כבר אמרנו?) בפתרון כל הבעיות.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים