בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

בניית אתר ג'ומלה –בכל זאת יש עוד כמה יתרונות

בניית אתר ג'ומלה ותדירות השדרוגים

עוד יתרון לבניית אתר ג'ומלה הוא התדירות הגבוהה בה מתעדכנות גירסאות המערכת, ומתווספות גירסאות מתקדמות יותר. בעוד שבניית אתרים המתבססת על מערכת ניהול תוכן פרטית נאלצת להסתפק בקצב עדכון איטי, אם בכלל, הרי כשהמדובר במערכת ג'ומלה, התמונה נראית אחרת.

בנייית אתר בג'ומלה נשענת על מאמצי תכנות משותפים של אלפי מתכנתים ברחבי העולם.
כולם עובדים באופן שוטף ורציף על שכלול היכולות של המערכת, ו/או על יצירת גירסאות מתקדמות יותר. כפועל יוצא, אנו מקבלים מערכת חיה ותוססת, המתעדכנת לעיתים תכופות ומשיקה גרסאות חדשות בקצב מהיר (כאחת לשנה).

בניית אתר מבוסס מערכת ניהול תוכן פרטית

בניית אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן פרטית נשען על לוח הזמנים של החברה מפתחת המערכת, בכל הקשור לעדכונים. לחברה פרטית, הפועלת משיקולי רווח, אין אינטרס להשקיע בעיצוב שוטף של המערכת. אין כסף, אין זמן, ואין כח אדם להושיב מתכנתים מספר שעות ביום, כל יום במשך שנים.

רצף העבודה המקובל הוא השקעה חד פעמית של מספר שבועות, יצירת מערכת "עובדת" והשענות עליה במשך מספר שנים, עד שהאנכרוניסטיות שלה צועקת לשמים, ואפילו הלקוחות (שבדרך כלל לא מעודכנים בחזית העיצוב הטכנולוגית שברשת) כבר מתחילים לשים לב ולהתלונן. אז משקיעים מספר ימים בשיפוצים קוסמטיים, וממשיכים "לסחוט את הסמרטוט" עד שהוא מתפורר לחלוטין.

לקוחות שבניית האתר שלהם מתבססת על מערכת כזאת, מקבלים, ברוב המכריע של המקרים, מערכת מיושנת ללא סיכוי לשדרוג. בניית אתרים על בסיס ג'ומלה מבטיחה שדרוגים שוטפים בתדירות גבוהה.

בניית אתר מבוסס ג'ומלה

בניית אתר בג'ומלה מאפשרת לבעל האתר לקבל שדרוגים חינמיים למערכת, מספר פעמים בשנה (בכל פעם שיוצא עדכון או גירסא חדשה). כך אפשר להיות בטוח שהאתר מושתת על מערכת מעודכנת, העונה על כל האתגרים שמציבות הטכנולוגיות החדשות, הצצות חדשות לבקרים ברשת.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים