בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

עיצוב אתרי ג'ומלה – כלי ולא פתרון

עיצוב אתרי ג'ומלה – דרגות שונות של יעילות

עיצוב אתרי ג'ומלה אינו התחום היחיד עבורו ניתן לקבל תשובות מיידיות וחינמיות באנטרנט. כיום ניתן לקבל דיאגנוזה לבעייה בריאותית, ללמוד איך לגדל צנוניות, להבין כל מה שיש להבין על גלי רדיו, ולהקים אתרים – והכל אונליין, ותוך שניות מעטות. עם זאת, חשוב לזכור כי הדברים נכונים ברמה הבסיסית בלבד.

ההבדל בין מציאת דיאגנוזה לבעייה בריאותי מטרידה בין דפיו של פורום אינטרנטי עלום שם, לבין קבלת אבחון מרופא מקצועי, הוא ברור. כך גם ההבדל שבין גידול צנוניות לפי עצותיה של בת 12 מקהילת הטבעוניים של נענע, לבין גידולן בידי חקלאי ותיק, שמכיר את כל הטריקים ונתקל כבר בכל הבעיות. עיצוב אתרי ג'ומלה אינו יוצא מן הכלל.

מערכת ג'ומלה מספקת תשובה טובה מאד לצורך חברתי/כלכלי נפוץ. עיצוב אתר ג'ומלה חינמי עדיף עשרת מונים על השארות ללא אתר בכלל, אבל חשוב לזכור שג'ומלה היא כלי ולא פתרון. ג'ומלה מספקת כלי חשוב ויעיל לפתרון בעיית הנוכחות האינטרנטית, אבל יעילות השימוש בכלי תלוייה ברמת המומחיות וההבנה של התחום על נגזרותיו.

עיצוב אתרי ג'ומלה - או שעושים בגדול או שלא עושים בכלל

מטבע הדברים, רמת ההבנה של רשת האינטרנט, והצרכים הנלווים לקיום התחרותי והמשתנה תדיר בה, משפיעים על יעילות עיצוב אתרי ג'ומלה.

עיצוב אתרים גרועים עשוי לחולל נזק תדמיתי רב, ופעמים רבות עדיף להיות נעדר לחלוטין ( ולתת לגולשים לשער בעצמם מהן הסיבות להיעדרות: שיפוצים, עיצוב אתר חדש, כשלון שלהם עצמם למצוא את האתר וכו' ) מאשר להיות נוכח בצורה שמעידה עליך דברים שליליים.

גורם נוסף המחזק את הצורך להיות קיים בגדול או לא בכלל, הוא הזכרון של מנועי החיפוש.
בעוד שבשוק האמיתי אין גורם שמאנדקס כל חברה או עסק ומשווה את הנוכחות העכשווית שלהם לנוכחותם בעבר, הרי באינטרנט, שומרים מנועי החיפוש אינפורמציה על כל אתר, לאורך כל שנות קיומו.

אינפורמציה זו יכולה לפגוע במאמצים של כל אתר לקדם את עצמו בהווה, במידה ובעבר התבצעו שגיאות. שגיאות העבר מהוות פגיעה בדירוג האמינות של האתר, ולוקח זמן רב לתקן דירוג אמינות שנפגע, אם בכלל. שיקולים אלו, ואחרים, לא מאפשרים להמלט מההכרה בצורך להיעזר באיש מקצוע, כדי לפתח אתר ג'ומלה שעונה על הצרכים, ולא מהווה פגיעה בנוכחות האינטרנטית בהווה או בעתיד.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים