בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

עיצוב אתרי ג'ומלה

גמישות עיצובית כערך עליון בבניית אתרים בג'ומלה

הגמישות הרבה של מערכת הג'ומלה מאפשרת להשתמש בעיצובים שונים על אותו בסיס/מנוע. חבילת הג'ומלה הבסיסית מגיעה עם שתי תבניות עיצוביות, ומנגנון ניהול תבניות, באמצעותו יכול המשתמש להחליף ביניהן. לכל תבנית עיצובית מראה אחר, והן שונות זו מזו בצבעוניות, בעימוד בגודל ובשימוש בתמונות.

בנוסף על שתי התבניות הדיפולטיות הללו, פרוייקט בניית אתר ג'ומלה יכול להתבסס על כל אחת ממאות התבניות החינמיות הנוספות המסתובבות ברשת. תבניות אלו ניתנות להורדה, ולהתקנה באמצעות מערכת ניהול התבניות הכלולה בהתקנה הבסיסית של אתר הג'ומלה.

עיצוב אתרים בג'ומלה – תבניות בחינם

היכולת להעניק לאותו אתר בסיסי מראה שונה תוך השקעה מינימלית (האם עיצוב האתר שלי הוא כשלון?) של זמן התקנה, היא אחת מהיתרונות הבולטים של בניית אתרים בג'ומלה, ומאפשרת בידול צורני במינימום מאמץ. גמישות עיצובית זו היא קריטית לעלייה בפופולריות של מערכת ג'ומלה שכן היא מספקת לכל בעל אתר את היכולת לבדל את עצמו ויזואלית, ולקלוע לטעמו העיצובי האישי.

בנוסף על מאות התבניות העיצוביות החינמיות הניתנות להורדה ברשת, ניתן גם לרכוש אחת מאלפי התבניות המקצועיות המעוצבות בידי חברות המתמחות בדבר, ומציגות את התבניות לראווה בגלריות ענק של עיצובי ג'ומלה.

תבניות ג'ומלה חינם

תבניות ג'ומלה בחינם ניתנות להורדה באתר הבית של ג'ומלה, כמו גם במאות אתרים של מפתחים ומעצבים התומכים במערכת. המדובר במאות תבניות שונות, שלעיתים מוצגות בגלריות נוחות לעיון באתרים ייעודיים לדבר.

בעוד שתבניות החינם זמינות ולא עולות דבר, הרי שלפעמים הן סובלות ממראה מעט חובבני ולא מהוקצע, כמו שניתן לצפות מתבנית שעוצבה בידי הדיוטות וחנוני-מחשבים ללא רקע מקצועי בעיצוב. (קרא עוד על עיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0).

במקרים בהם התבניות מוצעות להורדה באתרים של חברות המתפרנסות ממכירה של עיצובי ג'ומלה, תמיד יהיו העיצובים החינמיים מיושנים ופחות טובים מאלו המוצעים למכירה, והדבר אך טבעי.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים