בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

אופציות עיצוב אתרי ג'ומלה

עיצוב אתרי ג'ומלה עם תבניות מקצועיות

בבניית אתר ג'ומלה המבוסס על עיצוב תבנית מקצועי, המדובר בעלות זעומה של כמה עשרות דולרים. בתמורה מקבלים עיצוב מקצועי ומהוקצע. כמו כן, חברות עיצוב תבניות הג'ומלה בדרך כלל מציעות מספר גדול של תבניות גנריות המיועדות לשימוש באתרים מסוג ספציפי (תבניות ג'ומלה לאתרי תוכן, תבניות ג'ומלה לאתרי מכירות של מוצרי אלקטרוניקה, תבניות ג'ומלה לאתרי קטלוג של אמנים וכדומה...)

היתרון העיצובי על תבניות החינם ברור, אך עדיין קיים חסרון בולט בדמות האפשרות לקיומם של מספר רב של אתרים ברשת באותו עיצוב בדיוק. קניית תבנית עיצובית לג'ומלה אינה מבטיחה בלעדיות על אותה תבנית. כפועל יוצא, את התבניות הטובות ביותר קונים הרבה מפתחים, ולכן יוצא להתקל באתרים בבעלות שונה, המציעים מוצרים/שירותים שונים, אך שותפים לאותו מראה, אותה צבעוניות ואותו מבנה...

עיצוב אתר ג'ומלה תפור לקוח

אופציה שלישית העומדת בפני מקים אתר הג'ומלה היא עיצוב תפור לקוח, ו"הלבשתו" על מנוע הג'ומלה. בגלל המדולריות הרבה של מנגנון הג'ומלה, יכול מעצב אתרים מקצועי לקחת כל עיצוב שעולה על רוחו, ולשלב אותו במנוע הבסיסי של המערכת (קרא עוד על יתרונות השימוש ב-CSS).

אתר ג'ומלה לא צריך להיות מוגבל לעיצובים התבניתיים המרובעים משהו, המוצעים באינטרנט. בניית אתר ג'ומלה יכולה להתבסס על עיצוב ייחודי, ואפילו על עיצוב פלאשי.

עם זאת, יש לקחת בחשבון שאופציה זו כבר דורשת התערבות של מפתח ומעצב מקצועיים, ואינה בהישג ידו של המשתמש הממוצע במערכת קוד פתוח חינמית זאת.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים