בניית אתרים ג'ומלה - יתרונות וחסרונות פברואר 2009 פרקים במאמר:

יתרונות נוספים לבניית אתרים בג'ומלה

בניית אתר ג'ומלה – מודולים חינמיים

לבניית אתר בג'ומלה יש יתרון ברור נוסף – הזמינות והעלות האפסית של המודולים.
מודול יכול להיות כל רכיב המתווסף לפונקציונליות הבסיסית של האתר, ומעשיר את חווית השימוש בו, או את יכולות הניהול שלו. דוגמאות למודולים יכולות להיות: גלריית תמונות, פורומים, נגני וידאו, סינדיקציית מידע, אבטחת האתר ועוד כהנה וכהנה מטעמים.

מערכות ניהול תוכן בעיצוב פרטי סובלות מדלות יחסית של מודולים. מערכות אלו יכולות להתממשק רק עם המודולים שפותחו עבור המערכת על ידי המתכנתים הספורים שעסקו בעיצוב שלה. כל עיצוב של מודול נוסף כרוך בעלות גבוהה וזמן עיצוב ניכר.

בניגוד לכך יכול מפתח הג'ומלה להוריד ולהתקין באתרו, חינם ותוך שניות ספורות, כמות בלתי נתפסת כמעט של מודולים חדשים. בניית אתרים בג'ומלה נהנית ממבחר עצום של מודולים חינמיים באתר הארגון, ושל מודולים גנריים זולים להפליא באתרים הייעודיים השונים. תמורת תשלום של כמה עשרות דולרים יכול כל בעל אתר להוריד מודול מורכב ומשוכלל העונה על צרכיו באופן מלא, ונכתב במיוחד עבור המערכת שלו.

בניית אתר בג'ומלה נהנית מנגישות מופלאה של מודולים עדכניים בחינם


רק כדי לסבר את העין, גלישה זריזה באתר הבית של הארגון מגלה זמינות של יותר מאלפיים מודולים שונים המחולקים לפי קטגוריות דוגמת: נגישות ואבטחה, ניהול ואדמיניסטרציית אתר, מודעות ובאנרים, כתיבת תוכן, לוחות שנה, תקשורת וניהול משתתפים, מסחר אינטרנטי, מנגנוני חיפוש, תמונות ומדיה, תוכן חיצוני, עיצוב וסגנון, ניהול שפות, תלת מימד ואנימציה ועוד.

עבור כל מודול חינמי יצרו בג'ומלה עמוד המתעד את ביצועיו, מסביר איך להתקין אותו, ומביא תגובות של מפתחים ודירוג שלהם לגבי יעילותו של המודול והפופולריות שלו.

בניית אתרים בג'ומלה מאפשרת לבעל האתר להעמיס על אתרו את כל המודולים העדכניים ביותר, חינם ובלחיצת כפתור. עכשיו לך תתחרה עם זה...
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע עוד איך אוכל לבנות אתר ג'ומלה במיוחד לצרכיך ובתקציבך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים