בניית אתרים לבד - עקרונות הקמת אתרים עצמאית דצמבר 2009 פרקים במאמר:

הקמת אתרים עצמאית - מבוא

הקמת אתרים (פלאש או xhtml) לבד אינה משימה בלתי אפשרית.
ההפך הוא הנכון. בניית אתרים פרטית או הקמת אתר לעסק היא משימה שכל אחד יכול לבצע, בין אם המדובר בבניית אתרי ג'ומלה, פלאש או אחרים

היכרות בסיסית עם html מאפשרת לך להקים אתר לבד תוך מספר שעות עבודה.
השאלה היא איך ליצור יתרון על מליוני האתרים המתחרים האחרים? איך לוודא שהאתר שלך אכן משרת את מטרותיו: משפר את התדמית, משיג תנועה וממש אותה? מטרתה של רשימה זו היא לספק נקודות התייחסות ברורות בהן יש להתחשב בבואך להקים אתר לבד (כולל קידום אתרי פלאש). נקודות אלו ישרתו אותך במספר ערוצים: הן יעזרו לך להמנע מטעויות גסות שיחסלו את סיכויי האתר שלך להצליח; הן יעזרו לך ליצור יתרון חיובי על המתחרים שלך (אלו מביניהם שגם הקימו אתר לבד / בחינם / בזול); הן יספקו לך כלים מקצועיים, או לפחות יכוונו אותך במסע לרכישת כלים כאלו. הצמדות לנקודות אלו תשפר עשרות מונים יכולתך לעסוק בהקמת אתר עצמאית, ואת סיכויי האתר שלך להצליח מול האתרים המתחרים.

סבון הוא הכרחי, אבל מי אמר שצריך לקנות אותו?

החיים בחברה צרכנית הרגילו אותנו לצרוך מוצרים ושירותים רבים. ברוב המקרים, ביכולתנו לייצר אותם עבור עצמנו, מבלי להזדקק לאנשי מקצוע. אנו משתמשים במגוון רחב של מוצרים (לחם, סבון ביגוד וכד') ובמגוון רחב של שירותים (אינסטלציה, עיצוב שיער, עריכת דין, קונדיטוריה וכד'). מי אמר שצריך להעזר באנשי מקצוע כדי לספק את המוצרים והשירותים האלו?
אפילו עיצוב אפליקציות פלאש מאובטחות אינו בשמיים...

אפשר לעשות הכל לבד. גם הקמת אתרים.

מספר שעות של קריאה באינטרנט יכולים לאפשר לך לאפות לבד את הלחם שלך, לייצר לבד סבון ולדעת לתפור בגדים. כשרון בסיסי ומעט השקעה יאפשרו לך לשחרר בעצמך סתימות בביוב, לספר את עצמך, לנסח חוזה שכירות לבד ולאפות עבור עצמך עוגות.
שום דבר אינו בלתי אפשרי. גם לא הקמת אתרים.
כך אפשר לחסוך אלפי שקלים כמעט בלי להרגיש.

בעמוד הבא נגדיר מהן 14 הנקודות הקריטיות בבואך להקים אתר לבד.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל לספק לך אתר מקצועי בשירות אישי...

עיצוב אתרים