עיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 פברואר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים - עוד סממנים

צבעים רווים
בעיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 עושים שימוש רב בצבעוניות רוויה המיושמת בעיקר על כותרות הטקסט, או על רקעים של בלוקים חשובים במיוחד. הצבעים העזים והעליזים מסייעים בלכידת העין והענקת אוירה תוססת וחיה. בהתחשב בעובדה שעיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 הוא נקי ומינימליסטי, משיכת העין והדגשת האלמנטים החשובים הופכת להיות מובהקת, ומהווה וידוא סופי לכך שעינו של הגולש תמשך לכותרות לפי הסדר שמכתיבה ההיררכיה המתוכננת.
בצבעים העזים נעשה שימוש מוגבל ומצומצם, והם בדרך כלל מוקפים ברקעים לבנים או בצבעי פסטל רכים וניטרליים.

לינקים מודגשים
בעיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 עושים שימוש בקישורים מודגשים לפי מיטב הקונבנציות האינטרנטיות. קישור יהיה לעולם מודגש בקו תחתון. כך כולם יכולים להבין מה קישור ומה לא. אין מקום להתבלבל, ואין מקום להתחכמויות. קישור זה קו תחתון נקודה. מה לא מובן?

גלילה היא לא מילה גסה
בסגנון עיצוב האתרים הישן, עשה המעצב הכל כדי להמנע מגלילה, כולל העברת אינפורמציה חשובה לעמודים אחוריים או אפילו, הס מלהזכיר, השמטתה. בבניית אתר בסגנון ווב 2.0 מבינים שגלילה היא פיצ'ר לגיטימי של הדפדפן, ולא חוששים מפניה כבעבר.

שיקולים שונים נכנסים לחשבון בעיצוב התוכן וחלוקתו לעמודים. שיקולים של נגישות, SEO, קריאות ונצפות, כולם משפיעים על השאלה: לגלול או לא לגלול? בעיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 לא חוששים לקיים גלילה כשסך הכל השיקולים מורה על כך שיהיה זה האינטרס הטוב ביותר של בעל האתר לקיימה. זה הכל.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לספק לך עיצוב אתרים ייחודי בסגנון ווב 2.0.

עיצוב אתרעיצוב אתרים