עיצוב אתרים בסגנון ווב 2.0 - המטוטלת. פברואר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר - מיתוסים בעיצוב

2007 אך הסתיימה ואנו נקראים להערכה מחודשת של סגנון העיצוב הוובי העכשווי
(קרא עוד על עיצוב אתרים מאז ועד היום).
אם 2007 ראתה את העלייה המטאורית של הסגנון העיצוב החדש, הרי כבר החל מסוף השנה התחלנו לחזות בסימנים לתפנית. כשם שבפיזיקה כל כח יוצר כח נגדי, וכל תיזה ממגנטת אנטי-תיזה (בדרכן לסינטיזה) כך גם מהווה הסגנון העיצובי החדש (נקי, לבן עגול) אנטי תיזה לסגנון ווב 1.0 (רועש, צבעוני, זויתי). ב-2007 הוצף האינטרנט באתרים המעוצבים בסגנון החדש.

עובדה זו נכונה לגבי אתרים זרים. בארץ כמו בארץ – כל אופנה מגיעה באיחור של שלוש שנים ובקיצוניות מוגזמת. בבניית אתרי פלאש ואחרים, אתרים ישראלים עדיין נראים קרו-מניון.
דלות החומר? עם הספר משקיע בתוכן ולא בצורה.
טוב, אולי גם לא בתוכן. מצד שני, אם נסתכל על החצי המלא של הכוס, בארץ של עוורים חד העין הוא מלך, ובשוק של אתרים מקרטעים שעוצבו בידי האחיינית בת הארבע עשרה, גם אתר ווב 1.0 בולט לטובה...

אין ספק כי כל אתר שעלה בשנה האחרונה, בין אם הוא אתר פלאש או אחר, מציג לראווה לפחות אחדים מרשימת המאפיינים של העיצוב האופנתי העכשווי (עוד על עיצוב ווב 2.0 כאן).
אין להתפלא, אם כן, שכבר מסתמנת מגמת שבירה של חלק מהעקרונות החדשים.

מגמה זו עדיין בחיתוליה, ואין לדעת אם תחזיק מעמד. בכל מקרה, המדובר בתגובת נגד קיצונית, וכנראה שעדיין לא הגענו לסינטיזה בוגרת שתאפשר את צמיחתה של האופנה החדשה, וחוזר חלילה. מהם המאפיינים החדשים? אז ככה:

המיתוסים הם:
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לתרום לך באמצעות עיצוב אתרים בסגנון עדכני, שמרני או באמצע...

עיצוב אתרים