בניית אתרים בפלאש – חזון העצמות היבשות? אוגוסט 2010 פרקים במאמר:

בניית אתרים בפלאש - חוויית הגלישה

למעשה, אפילו אתרים שאמורים להקרין יציבות ובטחון יכולים לקבל ערך נוסף מאיזה תנועתיות עדינה. אין רצינות כמו זו המודעת לעצמה, ויכולה גם לתת איזה קריצה מדי פעם.

FWA מלא בדוגמאות ל אתרי פלאש שעוצבו עבור קבוצות ביטוח, בנקים, ייעוץ פנסיוני ומשרדי נדל"ן והשקעות. אנינות, תחכום וקלאס הם ערכים שמשתקפים תדיר באתרי פלאש אירופאיים – כמו למשל: envoy . כולם יכולים לבוא לידי ביטוי באתר פלאש מהודק ומדוייק שנבנה ביד אמן של מעצב רציני ובוגר. בניגוד לאתרי הפלאש האמריקאים הרציניים וחמורי הסבר, יודעים האירופאים גם לשלב הומור דק - קריצה המעידה על עוצמה בשלה ובטוחה בעצמה.

בניית אתרי הפלאש צוברת תאוצה גם בארץ.
האתר החדש של עיר דוד מוכיח זאת. התנועתיות כאן כדי להשאר.

ככל שעובר הזמן ופלטפורמת הפלאש רק משתכללת ומתבססת, מנועי החיפוש והדפדפנים מבינים את הפוטנציאל הגלום בשיתוף פעולה הדוק ובהתממשקות אליה. אם נצא לרגע מנקודת המבט הצרה שלנו ונסה להסתכל קדימה, כמה שזה לא יהיה קשה בתרבות הכלכלית הישראלית – הרי בעוד עשר שנים הטכנולוגיה תראה אחרת, הרשת תראה אחרת, היכולות של מנועי החיפוש, והדפדפנים יתקדמו לאין שיעור. גם קהל הגולשים יתבגר וידע טוב יותר מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה. רק דבר אחד בטוח – האנימציה, האינטראקטיביות והמולטי מדיייה כאן כדי להשאר.

האם יש למישהו ספק בכלל שאתרים יהיו יותר דינמיים, וחווית הגלישה יותר נעימה, קלה ומרגשת? למה לא לקפוץ על הרכבת כבר עכשיו?
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להתאים בניית אתרים פלאש לצרכים ולתקציב שלך.

עיצוב אתר