עיצוב אתרים בפלאש ומנועי החיפוש דצמבר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר פלאש - אינדוקס פלאש

בתחילת יולי 2008 יצאו גוגל, יאהו ואדובי בהצהרה משותפת המכריזה על כוונתם להעלות בדרגה את שיתוף הפעולה בין החברות במטרה לאפשר אינדוקס מלא יותר של קובצי פלאש באינטרנט.

הגירסא של אדובי

אדובי, שבבעלותה נמצאת טכנולוגיית הפלאש על נגזרותיה השונות, יצאה בהכרזה בומבסטית ונרגשת על הכיוון החדש. לאדובי אינטרס כלכלי מובהק בהפיכת טכנולוגיית הפלאש לזמינה יותר למנועי החיפוש, ולכן קל להבין מדוע היא מעוניינת לנפח את האייטם ולהפריז בחשיבותו. תמיכה של מנועי החיפוש בתוכן דינמי בקובצי פלאש יעלה את כדאיות השימוש בפלאש בעיצוב אתרים וכתוצאה ישירה יעלה את רווחיותה.

אדובי הנרגשת הצהירה כי האלגוריתם החדש ששלוש החברות מפתחות מסוגל להגיע לתוכן דינמי, הנשאב מבסיסי נתונים בזמן הריצה של הקובץ, ולא נמצא בו באופן סטאטי וקבוע. לדברי אדובי, עיצוב אתרים בפלאש, תוך שימוש בתוכן דינמי, כעת נהנה מיכולות SEO מחוזקות.

הגירסאות של מנועי החיפוש

בעוד אדובי מפזרת הבטחות, יצאו מנועי החיפוש בהצהרות הפומביות מעט פחות גורפות. גוגל הצהירה על תחילת עיצובו של אלגוריתם חדש שנועד לשפר את האינדקוס של התוכן הדינמי. שימו לב:לשפר. יאהו היתה אפילו יותר מסוייגת והצהירה על מחוייבותה לתמוך בצרכים של ווב מאסטרים בסיפוק תכנים דינמיים בקובצי פלאש.

מנועי החיפוש מבססים את הרווחים שלהם על היכולת לספק שירות חיפוש איכותי המאנדקס כמה שיותר תוכן, בין אם המדובר בעיצוב אתרי xhtml, ובין אם המדובר בעיצוב אתרי פלאש. המחוייבות שלהם לחיפוש איכותי היא עלה התאנה שמסתיר את מבושיהם הכלכליים. ההצהרות שלהם מדגישות מחוייבות זו, אך מפזר מסך ערפל על שאלת היעילות של המיזם החדש, סיכוייו להגיע לתוצאות יישומיות, או משך העיצוב של היכולת לאנדקס אתרי פלאש.

שלוש הצהרות שונות על אותה תוכנית מה הסיפור?
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להתאים בניית אתרים פלאש לצרכים ולתקציב שלך.

עיצוב אתרים