עיצוב אתרים בפלאש ומנועי החיפוש דצמבר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר פלאש - מיקוד האופטימיזציה

בעייה נוספת היא שבעוד שה-xhtml מספק דרכים המוכרות על ידי גוגל לאותת למנועי החיפוש על חשיבותם היחסית של מחרוזות תוכן בתוך האתר, ועל ידי זאת ליצור היררכיה של המידע , שפת התכנות של פלאש אינה מציעה יכולות כאלו. מנקודת המבט של קובץ הפלאש לכל הקוד ולכל התוכן אותה חשיבות. השימוש בפלאש אינו מאפשר קידום סלקטיבי של תכנים ספציפיים ופוגע במאמץ הכללי למקד את השדר למנועי החיפוש.

הקשיים – ג'אווה סקריפט

אבל הבעייה החמורה מכל, וזאת שמופיעה רק באותיות הקטנות של ההצהרות הרשמיות, היא בעיית חוסר היכולת של מנועי החיפוש לפרש Javascipt.

הדרך העכשווית להטמיע קובצי פלאש בתוך האתר היא שימוש בקוד ג'אווה סקריפט. קוד זה יודע להגדיר את נתוני הקובץ ולשדר לו משתנים מהעמוד ההורה. חוסר היכולת של גוגל לקרוא ג'אווה סקריפט תמנע ממנו לקשר את קובץ הפלאש היושב באתר לעמוד ה-xhtml המכיל אותו.

האינדוקס של קובצי הפלאש יתבצע באופן עצמאי מהעמודים בהם הוא מוטמע. הגישה לקובץ הפלאש תהיה ישירה – בלחיצה על התוצאה בעמוד תוצאות החיפוש הקובץ יופיע עצמאית, ימתח לגודל המכסימלי של המסך ולא יאפשר גלישה קלה לשאר העמודים שבאתר.

הפתרון : יצירת התנייה הקוראת לעמוד ה-xhtml המכיל במידה וקובץ הפלאש נפתח בצורה עצמאית, ולא דרך אותו עמוד.

בעייה נוספת היא העובדה שבהרבה מקרים "מדברים" קבצי פלאש עם הסביבה שלהם באמצעות קריאה לפונקציות ג'אווה סקריפט. פונקציות אלו מושכות נתונים ומשדרות אותם בחזרה לקובץ הפלאש. בגלל שמנועי החיפוש לא מבינים ג'אווה סקריפט, הם גם לא יבינו איזו פעולה צריכה להתבצע.

הפתרון – שימוש ב-PHP.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להתאים בניית אתרים פלאש לצרכים ולתקציב שלך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים