בניית אתר בפלאש – גאווה ודעה קדומה. ספטמבר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים בפלאש - פתרון לאיטיות

יש לזכור עובדה נוספת: ככל שטכנולוגיית האינטרנט מתבגרת עולה קצב ההורדה של הגולש הממוצע. אם פעם אינטרנט מהיר היה לוקסוס של משתמשים מעטים בלבד, הרי היום הוא הסטנדרט. ככל שחולף הזמן יכולים המשתמשים להוריד יותר אינפורמציה בפחות זמן, והדבר משפיע על מהירות ההורדה, הן של אתרי פלאש, והן של אתרים אחרים.

עם השקתה של טכנולוגיית ה-streaming יכול הפלאש להציג סרטונים הרבה לפני שנגמרה ההורדה של כל הקובץ. טכנולוגייה זו מונעת מצב שבו המשתמש מחכה זמן רב לפני שהסרטון מתחיל להיות זמין. במילים אחרות: בבניית אתר פלאש ניתן לעצב את האתר כך שהאינפורמציה הראשונית לא תהיה כבדה במיוחד. איך לבחור אתר? בניית אתר פלאש

אתר פלאש המציג את התוכן שלו בצור מדורגת, מהקל אל הכבד יכול לעלות מייד בשנייה הראשונה, ואז להתחיל להציג את התכנים הקלים תוך כדי טעינה של התכנים היותר כבדים. שימוש נבון ומקצועי בהיררכיית תוכן כזאת יביא לפרזנטציה חלקה ורציפה בלי זמן המתנה כלל.

כלי נוסף שעומד לרשות מפתח אתר הפלאש הוא השימוש בקדימון – preloader . כלי זה מספק הצצה ויזואלית לעולם התוכן של אתר הפלאש, עוד טרם התחיל האתר עצמו להטען. עליית הקדימון היא מיידית, ואם הוא מעוצב ביד מקצועית הוא מהווה הדהוד וחיזוק של המיתוג העיקרי, ומספק חווית גלישה ייחודית לאתר הפלאש הספציפי, המחזקת את הרושם החיובי מהאתר ואת מקדם הזכירות שלו.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך נוכל להתאים בניית אתרים פלאש לצרכים ולתקציב שלך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים