עיצוב אתרים עם תוכן איכותי אפריל 2010 פרקים במאמר:

תוכן איכותי מול קניית לינקים בעיצוב אתרים לקידום

כל מעצב אתרים שואף להגיע לראש תוצאות החיפוש.
אין דרך טובה יותר להשיג תנועה ערה, וחשיפה לתכנים ולמוצרים המוצגים בו. עיצוב אתרים מקצועי אולי עוזר לשפר את יחס ההמרה, אבל אסור לשכוח, כי מה שגורם להמרה לקרות היא תנועה...

במסגרת המאמצים להגיע לראש רשימת תוצאות החיפוש, נעזרים בעלי אתרים במספר כלים – החשוב בהם הוא ללא ספק הלינקים הנכנסים.

לינק נכנס הוא קישור, שבעל אתר אחר החליט להעניק לך. הלינק מופיע באתר שלו, ובנוסף לעובדה שהוא מאפשר לגולשים להגיע ישירות לאתר שלך, הוא גם מאותת לגוגל ולמנועי החיפוש האחרים, כי המדובר באתר הראוי ליחס מועדף. לינק הוא מעין הצבעת אמון של בעל האתר המקשר לאתר שלך. ככל שאתה זוכה ליותר הצבעות אמון כאלו, כך עולה חשיבותך בעיני מנועי החיפוש, ומיקומך ברשימת תוצאות החיפוש עולה.

עיצוב אתרים, שמישות ונגישות הם כולם כלים חשובים בארסנל של מעצב האתרים המקצועי. עם זאת, אין ספק - לינקים נכנסים הם הכלי החזק ביותר. הם שיכריעו את הכף: האם האתר יקבל סיכוי, או שיידון לכליה? אחרי הכול, גם אתר שזכה לעיצוב אתרים מהוקצע, למבנה שמיש ונגיש, לא יוכל להגשים את מטרותיו אם אף אחד לא יגיע אליו.

לינקים נכנסים הם האמצעי העיקרי לוודא שיגיעו לאתר שלך. לינקים כאלה אפשר להשיג באמצעים כשרים, אך גם בדרכים עקלקלות. בעוד שהדרכים לרמייה רבות ומגוונות (קניית לינקים, שיתופי פעולה תמוהים, שתילת לינקים בתגובות וכד') הרי הדרכים להשגת לינקים כשרים מסתכמות בעקרון אחד - ייצור תוכן איכותי.
תוכן איכותי מושך קישורים "טבעיים" מבעלי אתרים – הם מקשרים אליו מרצונם החופשי ומבלי לקבל תמורה ישירה.

ברשימה הבאה ננתח את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהדרכים להשגת לינקים, וננסה לראות איזו דרך משיגה את מכסימום התועלת ביחס לעלות. כמו כן, נעיף מבט על הסממנים המיוחדים לקהילת האינטרנט הישראלית, ונתייחס לקשיים הייחודים לעבודה בסביבה זו.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לעזור לך לחזר אחרי גוגל בהצלחה.

עיצוב אתרים