עיצוב אתרים עם תוכן איכותי אפריל 2010 פרקים במאמר:

ייצור תוכן איכותי

ייצור תוכן איכותי מניע בעלי אתרים לקשר לאתר שלך. בין אם המדובר בטקסט, וידאו, משחקים, וידג'טים, אודיו וכד', תוכן איכותי הוא תוכן שיש בו עניין לציבור, ומספק איזושהי תועלת לגולשים. זה יכול להיות תוכן שפותר בעיות נפוצות, ו/או מסביר ומתאר תחומים שיש בהם עניין לציבור. זה יכול גם להיות "סתם" תוכן משעשע ומבדר, או יוצא דופן ויזואלית. תוכן כזה מקבל הפניות "טבעיות" (הפניות אותן יוזם המפנה מבלי שפנו אליו בבקשה או שילמו לו בדרך כלשהי).

תוכן איכותי מקבל הפניות מסיבה אחת בלבד – הוא טוב. עיצוב אתרים מדהים אולי ירשים את הגולשים, אבל בסופו של יום, את הלינקים תקבל לא מהעיצוב אלא מהתוכן.

הגורם המקשר מעוניין להפנות אל התוכן האיכותי גולשים העשויים ליהנות ממנו, ולהיעזר בו.
זוהי "עזרה בפרוקסי" – אתה עוזר לגולשים בכך שאתה מפנה אותם לעזרה יעילה.

סיבה "פסיכולוגית" נוספת להענקת לינק לתוכן איכותי היא, שההפניה עוזרת למקשר למצב את עצמו כמבין, מעודכן ועם היד על הדופק (הוא הגיע לתוכן הזה בעצמו, ומעוניין לשתף את הגולשים). כמו ההנאה שאנו שואבים מלספר בדיחה טובה (למרות שלא אנחנו המצאנו אותה), או לבשר חדשות טובות (גם אם לא אנחנו גרמנו להתרחשות), כך גם ההנאה בלקשר לתוכן איכותי. משהו מהאיכות שלו מקרין גם עלינו...

כאמור, לינקים נכנסים הם הכלי החזק ביותר בארסנל של עיצוב אתרים מקודמים.
כל מעצב אתרים מקצועי מבין זאת - בין אם הוא עוסק גם בקידום ובין אם לא.
לינקים "טבעיים" ולינקים קנויים/אסורים משיגים את אותו אפקט: דחיפה קדימה ברשימת תוצאות החיפוש. ככל שזה נוגע למנועי החיפוש - לינק הוא לינק הוא לינק (עד שמגלים אם הלינק טבעי או קנוי). עם זאת, לשני סוגי הלינקים יתרונות וחסרונות שונים. בפוסט הבא נתייחס להבדלים אלו, ובהמשך ננסה לראות איזו דרך יעילה יותר.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לעזור לך לחזר אחרי גוגל בהצלחה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים