עיצוב אתרים עם תוכן איכותי אפריל 2010 פרקים במאמר:

יתרונות הלינקים הטבעיים

לינקים טבעיים הם לינקים שמקבל אתר בזכות התוכן האיכותי שבו, בניגוד ללינקים "לא טבעיים" הנרכשים בעבור תשלום (התשלום עבור לינקים מתבצע במסגרת מאמצי קידום, שאינם קשורים בעיצוב אתרים או בהקמת האתר, אלא באים בשלב השני, אחרי שהאתר כבר באויר) . בעוד שהתרומה של שני הסוגים לקידום האתר זהה, יש ללינקים הטבעיים מספר מאפיינים ייחודיים:

יתרונות הלינקים הטבעיים:

1. הלינק הטבעי הוא מעצם טיבו סימפטום של כתיבת תוכן לאתרים. אם יש לך תוכן איכותי המצדיק לינקים טבעיים- הרווח לא מסתכם בהשפעת אותם לינקים על מיקומך בתוצאות החיפוש. התוכן האיכותי עוזר בראש ובראשונה במיתוג ובמיצוב החברה כשחקן משמעותי בשוק (במקביל לעיצוב אתרים מקצועי כמובן). תוכן איכותי מדבר אל הגולשים ולא רק למנועי החיפוש. הוא עוזר לגולש להבין מה אתה מציע לו, ולהפנים את יתרונותיך.

גם אם המדובר בעזרה כללית, ולא בשיווק מוצר ספציפי, השירות שאתה מספק לגולשים ביצירת תוכן איכותי לא נשכח במהרה, ועוזר לך להתמצב כמבין בתחום, וכספק פוטנציאלי (דוגמא טובה לטקסט מסייע העוסק במחירון בניית אתרים, טווחי מחירים וכדומה, ניתן למצוא כאן - בניית אתרים – מחירים . הטקסט מגיש עזרה בתמחור בניית אתר גם אם לא את כל השירותים ורמות המחירים מציע בעל האתר).

בניגוד ללינקים קנויים, מספק התוכן האיכותי רווח כפול: גם עזרה במנועי החיפוש, וגם תמיכה בעיצוב אתרים שמטרתו שיווק ומיצוב.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לעזור לך לחזר אחרי גוגל בהצלחה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים