עיצוב אתרים עם תוכן איכותי אפריל 2010 פרקים במאמר:

עוד יתרונות

בנוסף ליתרון המובהק של התוכן האיכותי (המחולל את הלינק הטבעי) כתומך בעיצוב אתרים נהירים, מועילים ושיווקיים, ניתן למצוא גם עוד שני יתרונות נוספים:

2. לינקים קנויים נמצאים, ברוב המקרים, באתרים שאינם קשורים לאתר המקושר מבחינה תוכנית. כך ניתן לראות לינקים קנויים לאתרי צימרים מופיעים ברשימת "שיתופי פעולה" של אתר המציע שירותי עיצוב אתרים. לינק כזה, ללא קישור תימתי, יסייע רק בקידום, ולא יפנה אליך גולשים (וכי מה מעניין גולש, שנכנס לאתר של סטודיו עיצוב אתרים, לחפש עכשיו צימר בצפון?). לעומתו, הלינק הטבעי תמיד יהיה קשור מבחינה תימתית (עוד על רלוונטיות תימתית).

בגלל שהקישור הטבעי מתקבל בעקבות הרצון של בעל האתר להפנות את גולשיו לתוכן איכותי, התוכן הזה לעולם יהיה קשור לתוכן של האתר נותן הלינק (שלא כמו בעל אתר המציע שירותי עיצוב אתרים, בעל אתר לטיולי טרקטורונים ירצה להכניס לינק טבעי לתוכן איכותי על צימרים בצפון, כסוג של שירות נוסף לגולשיו). מסיבה זו, ניתן לצפות מהלינק הזה שיכניס גם תנועה (לקוחות פוטנציאליים) של גולשים, ולא רק רובוטים של גוגל. הרווח כולו שלך.

3. לינקים טבעיים מאריכים ימים יותר מלינקים קנויים, המוסרים ברגע שהתשלום עליהם לא חודש. לינק טבעי הוא לינק נצחי. לינק קנוי הוא לינק זמני, שצריך להצדיק את קיומו מדי חודש.

אין ספק כי ניתן להפיק יותר תועלת מלינקים טבעיים ותוכן איכותי. עיצוב אתרים לטווח הארוך, שקידומו מתבסס על לינקים כאלה, נהנה מיציבות, "שם טוב" ומאחוזי המרה גבוהים בזכות התוכן האיכותי שהוא מכיל. אך ללינקים טבעיים יש גם חיסרון. בפוסט הבא נבדוק חסרון זה...
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לעזור לך לחזר אחרי גוגל בהצלחה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים