כתיבת תוכן לאתרים – החשיבות נובמבר 2010 פרקים במאמר:

כתיבת תוכן לאתרים - קידום אתרים

השפעותיה של כתיבת תוכן באינטרנט על קידום אתרים.

[קידום אתרים משמעו סך כל המאמצים הננקטים במטרה למקם את האתר כמה שיותר גבוה בעמוד תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, ולהגדיל ככל הניתן את מספר שילובי המילים הרלוונטיות למהות האתר ( הזנב הארוך ). לחץ כאן לקרוא עוד על קידום אתרים].

באוקטובר 2007 ביצע גוגול, מנוע החיפוש הגדול ביותר, תפנית טאקטית בדרך בה הוא מחשב את דירוגם של האתרים ברשת. אם עד אוקטובר נתנו בגוגל משקל רב לכמות הלינקים הנכנסים לכל אתר, והתייחס לכל לינק כאל הצבעת אמון באיכות האתר ותכניו, הרי במסגרת העדיפויות החדשות, החל גוגל לתת חשיבות הולכת וגוברת לטקסט.

כתיבת התוכן לאתרים מעולם לא היתה חשובה יותר. הסיבה לתפנית הדרמטית היא הפרקטיקות הנלוזות שהשתרשו בשוק, ועיקרן מכירה והחלפה של לינקים במטרה לסייע בקידום אתרים. בגוגל הבינו שלינקים אלו אינם משרתים אותם במטרתם לאבחן אתרים איכותיים, ולקדם אותם כך שהשירות שמציע מנוע החיפוש ללקוחותיו ישאר איכותי.

תפקידו המוגדר של גוגל הוא לספק לגולשיו גישה לאתרים רלוונטיים, עדכנים ואיכותיים. זוהי ההצדקה לקיומו והסיבה למונופול שלו היא שהוא ממלא את תפקידו בצורה טובה. בגוגל חיפשו פרמטר חדש לאבחון איכות האתרים ברשת, ומצאו אותו בדמות התוכן הטקסטואלי .
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל תוכן שיווקי שייסע בקידום אתרך, מיתוגו והעלאת השמישות שלו.

עיצוב אתרעיצוב אתרים