עיצוב אתרים ורכישת לינקים מרץ 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים מקודמים - מהו הכובע השחור?

עיצוב אתרים ורכישת קישורים

עיצוב אתרים שאינו מבוסס על עבודת קידום קשה ועקבית הוא ברכה לבטלה.
עיצבת אתר מדהים? בניית וידג'טים בפלאש? השקעת בכתיבת תוכן לאתרים? חבל לך על הזמן. רק אתה יודע מזה.
רוצה שגם אחרים יתרשמו? או.

כדי לקדם אתר, יש בדרך כלל צורך לרכוש עבורו לינקים. רכישת הלינקים נחשבת לפרקטיקה מגונה בעיני מנועי החיפוש, מכיוון שהיא משבשת ומסלפת את תוצאות החיפוש. מנועי החיפוש מעוניינים להגיש לגולשיהם אתרים רלוונטיים לחיפושם. מנועי החיפוש רוצים להגיש אתרים איכותיים, כאלה שעיצוב האתרים שלהם יוצא דופן, תכניהם איכותיים ועדכניים, הגלישה בהם נוחה והם מושתתים על מערכות אמינות ויציבות. העלאת אתר לראש רשימת החיפוש בדרכים מלאכותיות, ולא בגלל שהוא עונה על הפרמטרים המצויינים לעיל, מהווה שיבוש של עבודת האינדוקס והדירוג של מנועי החיפוש.

הפרקטיקה של רכישת לינקים נותנת עדיפות לאתרים לא בגלל עיצוב אתרים מדהים או תוכן איכותי. היא נותנת להם עדיפות בגלל שהשקיעו כסף בקידום אתרים. יכול להיות לאותם אתרים עיצוב אתרים מזעזע. עיצוב שממש פוגע בחווית הגלישה (מעצב אתרים? לא צריך! הבת שלי עשתה קורס בעיצוב אתרים השנה. היא כבר בכיתה ג'...), יכול להיות להם תוכן רצוץ מיושן ולא רלוונטי, הם יכולים להיות מושתתים על מערכות דפקטיביות ומאוחסנות על שרתים לא מתפקדים. כל מה שקשור בהם יכול להיות בלתי-איכותי בעליל, אך הם יופיעו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגלל הלינקים הקנויים.

עיצוב אתרים מקודמים פוגע במטרות של מנועי החיפוש. גולשים שיקבלו בעמוד הראשון אתרים לא רלוונטיים ולא מעוצבים יפנו, בסופו של דבר, למנוע חיפוש אחר, כזה שנותן תוצאות איכותיות יותר. גוגל לא יכול לתת לזה לקרות, אז גוגל אוסר על קנייה ומכירה של לינקים, ואפילו מעניש אתרים שנתפסו בקלקלתם. קידום אתרים בדרכים שאינן רצויות בעיני גוגל נקרא "כובע שחור". נשמע מפחיד וקודר? זה גם העתיד של מי שנתפס.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לעזור לך לחזר אחרי גוגל בהצלחה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים