קידום אתרים - מיתוס הפייג' ראנק. יוני 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר מקודם - מהו מדד פייג?

מהו מדד פייג'?
בין אם המדובר ב בניית אתר פלאש או בניית אתר HTML , לקידום האתר תפקיד חשוב, שלא לומר קריטי. אתר שאינו מקודם נבלע עמוק בתחתית רשימת תוצאות החיפוש כמו אבן שאין לה גולשין. והדבר נדון ותועד והודגש כבר עד זרא, ולכן נפנה לאיזורים אחרים.
הפעם, ברצוני לשתף אתכם בסוגייה רלוונית מאד לתחום קידום האתרים (ובמיוחד בניית אתרי הפלאש ובניית אתרי ג'ומלה) והיא סוגיית הפייג' ראנק (Page Rank).

בבניית אתרי פלאש (אך גם באתרי HTML) מספק הפיג' ראנק את אחד המדדים של גוגל המסייעים לקבוע את מיקומו של העמוד בדף תוצאות החיפוש (קרא עוד על עיצוב אתרים מקודמים - גוגל ורעננות העמוד). מדד פייג מספק ציון מספרי הנע על הסקאלה שבין אפס לעשר ואמור להוות אחד הגורמים המשקפים את חשיבותו של העמוד הנושא אותו, בעיני גוגל. בניגוד למה שהיינו מצפים, תרגום המונח פייג' ראנק אינו "דירוג העמוד",
אלא "דירוג פייג'", שכן הדירוג נקרא על שמו של הוגה האלגוריתם, הלא הוא מר לארי פייג' מאוניברסיטת סטנפורד (בשיתוף עם מר סרגי ברין).

אתרים רבים כלל לא זוכים לציון של מדד פייג'.
בין אם זה אתר פלאש או אתר html, במידה והאתר חובבני, העמודים שבורים ורצוצים, נתמכים בקוד עילג ומחופף, ובתוכן דל ורע, הרי שלרוב אינם זוכים כלל בדירוג פייג'.
לגבי רובם המכריע של העמודים באינטרנט, ההגדרה הנ"ל נכונה.
(איך אדע מה ציון ה-pr של האתר שלי? את/ה מוזמן/ת לשאול אותי... שלח/י לי מייל כאן ואשמח לעזור... )
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אפשר להשתמש באופטימיזציה וקידום אתרים לטובת הכפלת תנועת הלקוחות באתרך.

עיצוב אתרים