קידום אתרים - מיתוס הפייג' ראנק. יוני 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר מקודם - עוגן מספרי אמפירי

בניית אתרי פלאש זקוקה לעוגן אמפירי - אם נמשיל את העניין לתחום נוסף בו המזל משחק תפקיד חשוב יותר מהכשרון – עולם הכדורגל, הרי שאותם אתרים כאילו אינם כלל משתתפים בליגה כלשהי, והם בגדר שחקנים שכונתיים, שמשחקים נגד שחקנים שכונתיים אחרים. אתרים ללא ציון פייג' הם אתרים פרטיזנים, שאינם משוייכים למסגרת רשמית.

האתרים שכן זוכים לציון משולים כנגד חברי הליגה, ואז כבר יש משמעות למה הציון שלך.
אתרים שאין להם דירוג כלל, לעולם יצטופפו בשולי רשימת תוצאות החיפוש. הם מתחרים אחד בשני, אבל הטוב ביותר שהם יכולים לשאוף אליו הוא מקום 50 ומטה בשדות עם תחרות בינונית ומטה. אתרים עם דירוג כבר משחקים במגרש של הגדולים, אבל גם כאן הפערים יכולים להיות משמעותיים, בעיקר בשדות תחרותיים, בהם לכולם יש דירוג ואז מקבלים פרמטרים אחרים משמעות יתירה. איך לבחור אתר? עיצוב אתרים ג'ומלה או וורדפרס

אומנות עיצוב האתרים המקודמים

מדד פייג' מספק עוגן מספרי אמפירי בעולם קידום האתרים, שמאופיין יותר מכל באי וודאות, ניחושים, אינטואיציות, מעשי כשפים וניסים בלתי מוסברים. המאמצים הכבירים המושקעים על ידי קהילת המקדמים לנחש את השיקלול שמייחסים מנועי החיפוש לפרמטרים השונים (והרבים) היכולים להציג את עצמם באתר אינטרנט, בין אם המדובר באתרי פלאש או לא, גורמים למפח נפש תמידי, שכן בניגוד לתחומים אחרים, תחום קידום האתרים אינו מדעי , אין מתולוגיה ברורה ומוחלטת, חוקי המשחק יכולים להשתנות מהקצה אל הקצה בכל החלטה שרירותית של גוגול, ובכל שינוי מזערי של האלגוריתם לפיו מחשבים מנועי החיפוש את החשיבות הייחסית של כל אתר.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אפשר להשתמש באופטימיזציה וקידום אתרים לטובת הכפלת תנועת הלקוחות באתרך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים