קידום אתרים - מיתוס הפייג' ראנק. יוני 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתר מקודם - ועתה לקונספירציה

אבל זה לא ממש נכון.
מאמרים עכשווים בתחום קידום האתרים מציינים את החשיבות הגוברת שמייחס גוגל לאיכות, ואת הנסיגה של חשיבות הכמות. שוב לא חשוב כמה לינקים יש לך, אלא איזה לינקים. מה שגוגל רוצה זה תוכן איכותי. תוכן קשה יותר לזייף מלינקים. הסיבה לירידת החשיבות של מדד פייג', ועליית החשיבות של מדדים אחרים המשוקללים בדירוג האתר (מדד אמינות, מדד תימטי, מדד איכות) משקפים את המגמה העכשווית של עליית ה-SEO CopyWriting ונסיגת עסקאות הלינקים למכירה וחוות הלינקים הסתמיים.

עכשיו משנזכרנו מהי הסיבה האמיתית שמניעה אותנו במאמצינו לקדם אתר, והבנו מה סדרי העדיפויות החדשים של גוגל, נשאלת השאלה מדוע גוגל עדיין משאירים את מדד פייג' בחיים? הסיבה לכך, כמו סיבות רבות בעולמנו, היא צינית.

עיצוב אתרים מקודמים - מיתוסים ומפלצות

המיתוס של ציון הפייג' מוגזם. המשיכה שיש לאנשים למדדים אמפיריים, ולתשובות ברורות וחד משמעיות הוא מובן ולגיטימי. קל להבין את הצורך שיש למקדמי אתרים להשתמש באיזה ציון (ציון לעבודתם, ציון לערך המקצועי שלהם, תווית מספרית להצלחתם). גם גוגל הבינו עובדה זו, וזו הסיבה שחשפו את מדד פייג' לציבור, ואפשרו לגולשים לקבל אותו באמצעות הגוגל בר. וכאן אנחנו מגיעים ללב ליבו של העניין.

להערכתי חשיפת מדד פייג' באמצעות גוגל בר נובעת מצורך ציני של גוגל לקדם את הבר, שכידוע (ובמוצהר) מספק נתונים לגוגל על תבניות הגלישה של מי שהתקין אותו בדפדפן.

התשובה פשוטה. גוגל רוצים נתונים. הם מציעים סוכרייה. הסוכרייה לא באמת מזינה, אבל הילדים(אנחנו) אוהבים מתוק. הילדים בולעים את הסוכרייה וכולם מרוצים.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אפשר להשתמש באופטימיזציה וקידום אתרים לטובת הכפלת תנועת הלקוחות באתרך.

עיצוב אתר