הזנב הארוך והקמת אתרים 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר מושתת זנב ארוך

דוגמא מתחום עיצוב האתרים:

הקמת אתרים סטנדרטית

אתר המציע שירותי עיצוב אתרים יכול לפתוח בקמפיין קידום עם דגש על המילים: " עיצוב אתרים " ו- " עיצוב אתר ". אלו הן מחרוזות המילים הברורות והפופולריות. הגולש הממוצע יקליד מילים ספציפיות אלו למנוע החיפוש, כשהוא מחפש ספק בתחום עיצוב האתרים. דא עקא, בגלל שמחרוזות אלו הן הברורות והפופולריות ביותר, הן יסבלו מתחרות עזה, וסביר להניח שהאתר שלנו יאלץ להתמודד עם עוד מאות ואלפי אתרים המקדמים כולם את אותן מחרוזות.

הקמת אתרים מושתתי זנב ארוך

הקמת אתרים מקודמים המיישמת את אסטרטגיית הזנב הארוך בקידום אתרים תנקוט בפעולה שונה. בעל האתר שלנו ישקיע ביצירת מאות עמודי תוכן המכילים מאות וורסיות שונות ומשונות של המחרוזות: " עיצוב אתרים " ו-" עיצוב אתר ". האתר יזכה לחשיפה מול אותם גולשים שבמקום להקליד " עיצוב אתרים " בגוגל, הקלידו דווקא " חברה לעיצוב אתרים " או, " מתעניין בעיצוב אתרים ". יש להניח כי על המחרוזות הללו תהיה פחות תחרות, והאתר שלנו יוכל ליהנות ממקומות ראשונים בעמוד תוצאות החיפוש.

הקמת אתר המושתת על עקרון הזנב הארוך מהווה, למעשה, "אתר סל" המלקט אליו את כל החיפושים האיזוטריים. בגלל ההיקף האדיר של החיפושים באינטרנט, כמות התנועה שיכול לחולל הזנב הארוך היא משמעותית.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לבצע עבורך הקמת אתר עם זנב ארוך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים