בניית ווידג'ט פלאש ככלי לקידום אתרים נובמבר 2010 פרקים במאמר:

בניית ווידג'ט פלאש - מהם האינטרסים של הצדדים?

ישנם ווידג'טים כלליים העונים על הצרכים המשותפים של בעלי אתרים באשר הם (הצורך בתפריט ניווט, בהצגת תוכן מילולי או ויזואלי, הצגת סרטונים ואודיו, הכנסת תנועה אנימטיבית לעמוד כדי לשבור את הסטאטיות שלו, יצירת שאלוני משוב וטפסי הזמנה ויצירת קשר, וכו').
ישנם ווידג'טים העונים על צרכים ספציפיים של קהילות מסויימות (המרה של טקסטים או קוד משפת תכנות אחת לאחרת). בכל המקרים מספק הווידג'ט שירות רצוי לבעל האתר המארח, שירות שאינו יכול או אינו רוצה לספק לעצמו באופן עצמאי.

צרכן הווידג'ט


הווידג'ט בנוי כך שבעוד שהמהות שלו נשארת זהה, הסגנון והתוכן המוצג יכולים להשתנות. האינטרס של כל בעל אתר להתקין את הווידג'ט ברור – הוא מקבל אפליקציית פלאש מגניבה המציגה תכנים הרלוונטיים לצרכיו, ונמצאים בשליטתו, ומסוגננת בצורה המתאימה לסגנון עיצוב האתר הספציפי שלו, ולטעמו האישי. הוא גם מקבל אותה בחינם. (הקמת אתרים היא תהליך יקר. ניתן להוזיל את העלויות על ידי שימוש מושכל בווידג'טים והתאמתם לצרכים הספציפיים של כל אתר).

יוצר הווידג'ט


האינטרס של יוצר הווידג'ט הוא לרתום את השימוש ההמוני באפליקצית הפלאש הזאת לצרכיו, ולהעזר בה כדי: לשפר את הדירוג שלו במנועי החיפוש להגדיל את נפח התנועה לאתרו (כתוצאה מהשיפור בדירוג וגם כתוצאה של עלייה בנפח הלינקים הנכנסים כמתואר בהמשך) ליצור לעצמו "באזז" תקשורתי ולמתג את עצמו כמעודכן וכמוביל תקשורתי
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך תוכל לפתח ווידג'ט פלאש יעיל שיסייע בקידום אתרך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים