בניית ווידג'ט פלאש ככלי לקידום אתרים נובמבר 2010 פרקים במאמר:

בניית ווידג'ט פלאש - היתרונות ליוצר הווידג'ט

ויג'ט שימושי ויעיל הוא פריט שכל בעל אתר ישמח לשלב באתרו, ובפרט שהשימוש אינו עולה לו כסף. אבל מה האינטרס של מפתח הויג'ט להשקיע את עלויות העיצוב והשיווק הראשוני?

אם השירות ניתן בחינם, איך בכל זאת מכסים את ההשקעה המשמעותית, שלא לומר גם עושים קצת רווח, (ובשאיפה דופקים קופה)? הרווח לבעל האפליקצייה אינו ישיר – כסף לא נכנס לכיסו כחלק מתהליך הפצת הויג'ט וההרשמות לשירות השימוש בו.
למעשה, הרווח לבעל האפליקצייה הוא עקיף ומתבטא במספר דרכים:
  • לינקים נכנסים,
  • הגדלת נפח התנועה,
  • יכולת מיקוד גבוהה לתנועה זו,
  • יצירת "באזז" תקשורתי.

בניית ווידג'ט פלאש ולינקים נכנסים

אתר ראשי המציע ויג'ט פלאש יעיל מקבל לינקים מאתרים אחרים הממליצים על השירות.
בנוסף על לינקים אלו, מקובל לשתול בכל עותק של הויג'ט לינק (גלוי או נסתר) לאתר הראשי.
גוגל ומנועי החיפוש האחרים קוראים את הלינק הזה מאלפי האתרים המשתמשים בויג'ט הפלאש, וכתוצאה ישירה עולה הדירוג של האתר הראשי (לחץ כאן ללמוד עוד על הסיבה שבגללה עולה דירוג האתר בעיני גוגל ככל שיש לו יותר לינקים נכנסים)

בניית ווידג'ט פלאש והגדלת נפח התנועה

כתוצאה מהגידול הדרסטי במספר הקישורים הנכנסים חלה עלייה ניכרת במספר הכניסות לאתר הראשי. כניסות אלו מגיעות מגולשים הלוחצים על הלינקים המכוונים לאתר, בין אם ב אפליקצית הפלאש עצמה, ובין אם באתרים המפנים אל השירות המבוקש. מובן שגם שיפור הדירוג בגוגל מביא עלייה בתנועה, ובסך הכל מספר הכניסות החודשיות לאתר הראשי עולה בצורה ניכרת כתוצאה מהאפקט המשולב של שלושת הגורמים הנ"ל. עלייה במספר הכניסות מביאה לעלייה במספר ההמרות (לחץ כאן ללמוד עוד על המרות ואיך ניתן לשפר אותן) והאתר הראשי חווה שיפור בהכנסות האגביות לויג'ט הפלאש.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך תוכל לפתח ווידג'ט פלאש יעיל שיסייע בקידום אתרך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים