עיצוב אתרים ממוקדי משתמש אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים ממוקדי משתמש - ההתנגדויות נפוצות

שילוב עיצוב אתרים ממוקד גולש עשויה להיות בעייתית עבור ארגונים מסויימים.
ההתנגדויות הנפוצות העולות בקרב מנהלים, נופלות בדרך כלל באחת מהקטגוריות הבאות:

אני מכיר את המשתמשים שלי – הם כמוני.
קל ליפול למלכודת שמה שטוב בשבילך טוב בשביל המשתמשים שלך. עם זאת, כמה שלא יהיה במשותף בינך לבין המשתמשים, הצרכים שלהם, נסיבות הגלישה והדפוסים שלה יהיו שונים משלך באופן משמעותי. זו אינה שאלה של "האם האתר עובד בשבילי". אחרי הכל, כמנהל העיצוב של האתר, אתה מכיר ומתמצא בו טוב יותר מכולם. השאלה היחידה היא האם האתר עובד
בשביל הגולשים.

אני מכיר את המשתמשים שלי – עשינו סקר שוק.
סקר שוק הוא כלי חשוב וחזק בפיענוח המסתורין שמאחורי זהות הגולשים, אבל הוא חסר ערך ללא תהליך רציני של הפקת מסקנות אופרטיביות, ויישומן במלאכת עיצוב האתר. הסתמכות על המתכנת/מעצב ועל יכולתו להזכר בפרטים חשובים ממצאי הסקר תוך כדי תהליך העיצוב השגרתי שלו, היא תחליף עלוב לתכנון מקדים ממוקד של חווית המשתמש באתר.

כל מה שעלי לעשות זה למלא את רשימת הכללים הזאת שקראתי באינטרנט.
נדמה כי הדרישה לפתרונות קלים לבעיות מורכבות לעולם לא תבוא על סיפוקה. מכירת רשימות של כללי אצבע קלים ליישום הוכיחה את עצמה כהשקעה רווחית מאד עבור תעשייה שלמה של גורואים ומומחים בעלי שם. דא עקא, ההבטחה לגאולה בהשקעה מינימלית מקיימת את עצמה לעיתים רחוקות, אם בכלל.

העובדה היא כי מגוון הבעיות והפתרונות בעיצוב אתרים ממוקדי משתמש הוא כה גדול וכל כך תלוי במבנה האתר הספציפי, ובמטרות והצרכים הספציפיים של בעלי האתר, עד שאין בכוחה של רשימה סכימטית, מפורטת ככל שתהיה, כדי לספק תשובה הולמת.

כוחן של רשימות סכימטיות יפה בסיוע לבחינת המוצר הסופי. הן כמעט חסרות ערך ככלי לעיצוב
אתר מאפס.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך עיצוב אתרים ממוקדי משתמש יכול להגדיל את התפוקה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים