עיצוב אתרים ממוקדי משתמש אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים ממוקדי משתמש - תכנון מראש


עיצוב אתרים ממוקדי משתמש אינה עניין של שכל ישר, אך גם איננה פיסיקה גרעינית. בעיצוב אתרים ממוקדי משתמש אין צורך באוסף כלים או רשימת טכניקות, אלא בגישה פתוחה השמה את הנסיון להבין את הזולת בראש מעייניה, תוך ראייה מתמדת של האסטרטגייה העסקית , בין אם המדובר בבניית אתרי ג'ומלה, פלאש או אחרים.

התמודדות עם מגוון הבעיות הקטנות הפוגמות בשמישות האתר יכולה להיות מתסכלת. ברוב המקרים, פתרון של בעייה אחת יוצר בעייה אחרת, והמוצר הסופי מורכב ממספר רב של פשרות ואיזונים בין גישות שונות.

המצב האופטימלי הוא המצב בו אף אספקט של חווית המשתמש לא נשאר ביד המקרה. אם כל אלמנט עיצובי נבחר מתוך מחשבה על השמישות והגשמת מטרות האתר, הבעיות שיצוצו בהמשך יהיו קטנות לאין שיעור, וקל יהיה לפתור אותן על ידי החלפת גישה נקודתית.
קרא עוד על הקמת אתרים שמישים - עשה ואל תעשה.

רק תכנון מראש של חווית המשתמש יכול למנוע את המצב השכיח בו מגיעים לתאריך ההשקה עם אתר פונקציונלי מבחינת המתכנת, אך לא פונקציונלי מבחינת המשתמש, או בלי זמן או כסף לתקן בעיות שמישות שכבר מבינים כי הן קיימות. ניהול בדיקות לקראת ההשקה מקשה מאד על גילוי שגיאות בשמישות, שכן אלו יהיו מבוססות על הנחות ראשוניות שגויות המסתתרות מאחורי שכבות רבות של קוד, ממשק ואינטראקציה. מיותר לציין שעלות התיקון של שגיאות אלו תהיה גבוה מעלות התכנון המוקפד טרם תחילת העבודה.

(קרא עוד על מחיר בניית אתרים)
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך עיצוב אתרים ממוקדי משתמש יכול להגדיל את התפוקה.

עיצוב אתרעיצוב אתרים