טיפים לעיצוב אתרים

כל מה שרצית לדעת על עיצוב אתרים ( ודווקא העזת לשאול, אבל לא קיבלת תשובה ברורה ) 

איך לבחור אתר? סטודיו עיצוב אתרים גדול

איזה אתר מתאים לי? עיצוב אתר דינמי

 
עיצוב אתרים מוקפד הוא אך פרט בסל היכולות המצופות, כשהמטרה היא בניית אתר נושא רווחים. לכן התמקדת בקידום אתרים, וויתרת על ריבוי באנימציות פלאש. אתרך צפוי להיות גדול ויעודכן תדיר, ולכן בחרת בבניית אתרים בקוד קנייני. תקציבך מרשה לך ללכת על סטודיו עיצוב אתרים גדול. בניית אתר דינמי בקוד קנייני היא הדבר בשבילך.

סטודיו גדול לעיצוב אתרים יכול לספק לך מוצר באיכות הגבוהה ביותר. האתר שלך יקבל את כל הכלים להפוך לסוכן שיווק רווחי שיעבוד בשבילך 24 שעות, 7 ימים בשבוע. אין ספק שהנסיון והמומחיות הרבים של הסטודיו הותיק בעיצוב אתרים ובנייתם תהיה לך לעזר. ממה כן יש להזהר? אז ככה:

טרם בחירת הספק חשוב מאד לבקש לראות את הבקאנד של המערכת (הפלטפורמה שבאמצעותה אתה עתיד לנהל את האתר). מנסיון, גם סטודיו גדולים לעיצוב אתרים עשויים לחטוא בהזנחה רבת שנים של העיצוב והשמישות של המערכת שלהם. אל תקנה חתול בשק. אתה משלם הרבה, ומגיע לך לראות את המוצר לפני הרכישה.

כמו כן יש לקחת בחשבון כי האנשים עימם אתה בא במשא ומתן לפני סגירת החוזה, אינם האנשים איתם תעבוד על הפרוייקט. מנהל המכירות והסמנכ"ל אולי אינטיליגנטים ונחמדים, אך לא תראה אותם אחרי חתימת החוזה. מי שכן תראה יהיו מנהל הפרוייקט, המעצב והמתכנת שלך. חשוב להכיר אותם לפני הבחירה בספק, כדי לא למצוא את עצמך עובד מול מנהל פרוייקט חסר הבנה בסיסית באינטרנט, מעצב מריר וישיש, ומתכנת שבכלל לא מדבר עברית...
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל להתאים בניית אתר לצרכיך ולתקציבך...

עיצוב אתרעיצוב אתרים