טיפים לעיצוב אתרים

כל מה שרצית לדעת על עיצוב אתרים ( ודווקא העזת לשאול, אבל לא קיבלת תשובה ברורה ) 

איך לבחור אתר? סטודיו עיצוב אתרים מבוסס

איזה אתר מתאים לי? עיצוב אתרים בסטודיו גדול

 
עיצוב אתרים עדכני אינו סוף פסוק. במיוחד לא כשהיעד הוא בניית אתר רווחי. לכן בחרת להשקיע בקידום אתרך, במקום בריבוא אנימציות פלאש. את/ה לא מתכוון/ת לעדכן את האתר באופן שוטף, אך אינך מעוניין/ת להגביל את עצמך בנוגע לשדרוגים ועדכונים עתידיים, כך שבחרת בבניית אתרים בקוד קנייני. תקציבך מאפשר לעבוד עם סטודיו עיצוב אתרים גדול.

סטודיו עיצוב אתרים גדול יתן לך את התשובה הטובה ביותר. כל הסיכויים שהאתר שיבנה עבורך יהווה סוכן מכירות רווחי, שעובד בלי הפסקה, בלי מנוחה ובלי תנאים סוציאליים... קרוב לוודאי כי הנסיון והמקצועיות של הסטודיו המבוסס לעיצוב אתרים יעמדו לרשותך במאמץ לבסס את נוכחותך באינטרנט. מה בכל זאת צריך לזכור? זהו:

לפני ההתחייבות כלפי הספק כדאי לבקש לראות את ה"צד האחורי" (ממשק המשתמש) של המערכת. זה הממשק שבאמצעותו תנהל את האתר בעתיד. מנסיון, אפילו סטודיו גדולים לעיצוב אתרים לעיתים נופלים בהזנחה רבת שנים של עיצוב הממשק וקלות השימוש בו. לא כדאי ללכת פה "על עיוור". העלות משמעותית, וזכותך לחוות את הממשק טרם אתה מתחייב עליו.

בנוסף לכך, קח בחשבון שהאנשים עימם אתה עומד בקשר טרם חתימת החוזה, הם לא האנשים שאיתם תעבוד על פרוייקט בניית האתר. מנהל המכירות והסמנכ"ל יכולים להיות אינטיליגנטים ונחמדים, אבל הם לא יהיו אלו שתעבוד מולם על האתר. שותפיך לעבודה יהיו מנהל הפרוייקט, המעצב והמתכנת. כדאי לפגוש בהם לפני ההתחייבות, כדי לא למצוא את עצמך עובד מול מנהל פרוייקט חסר הבנה בסיסית באינטרנט (הוא קודם מעמדת איש מכירות כי רצה שינוי ובחברה לא רצו לוותר עליו), מעצב מריר וישיש, ומתכנת שכלל לא מדבר עברית...
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל להתאים בניית אתר לצרכיך ולתקציבך...

עיצוב אתר