טיפים לעיצוב אתרים

כל מה שרצית לדעת על עיצוב אתרים ( ודווקא העזת לשאול, אבל לא קיבלת תשובה ברורה ) 

איך לבחור אתר? בניית אתר פלאש דינמי

איזה אתר מתאים לי? בניית אתר פלאש

 
עיצוב אתרים בפלאש מספק חווית גלישה שאין כדוגמתה. החלטת לפצוח בתהליך עיצוב אתר פלאש, והצפי הוא שכמות העדכונים באתרך תהיה גדולה. האתר שמתאים לך הוא אתר פלאש דינמי.

בניית אתר פלאש דינמי משמעותה: הקמת אתר פלאש הכולל בחובו מערכת ניהול תוכן (CMS), שתאפשר לך להזין ולערוך תכנים באופן עצמאי, ללא תלות בספק בונה האתר. עם זאת, עליך לקחת בחשבון כי מערכת ניהול התוכן של אתרי הפלאש מוגבלת, ועשוייה להיות בעייתית (במיוחד כשהמדובר בהזנת תכנים בעברית). נגני הפלאש עדיין לא תומכים בשפות ימין לשמאל (ולמרות ההבטחות של אדובי לגבי נגן פלאש מספר 10, עדיין אי רמז לפתרון הבעייתיות המטרידה של הזנת תכנים דינמיים בשפת הקודש).
אם את/ה מעוניין/ת ללמוד עוד על הנושא את/ה מוזמן/ת לקרוא את הסיכום הזה: בניית אתר בפלאש – דרישות ליישום מוצלח, וכמובן שעליך ללמוד על הדרכים לנסות ולצמצם את המגבלה, ממנה סובלת פלטפורמת הפלאש במנועי החיפוש - קידום אתרי פלאש.

אתרים המתבססים בעיקר על תמונות, ופחות על תכנים טקסטואליים בעברית, יכולים ליהנות מאתר פלאש דינמי ומעודכן, ללא בעיות מיוחדות. ישנו מספר רב של חברות בשוק הישראלי המציעות שירות בניית אתר פלאש דינמי. חשוב לזכור – אם התקציב שלך נמוך מאד, שווה לבדוק אתרים בחו"ל (ובעיקר בהודו) המציעים תבניות פלאש דינמיות במחירים מגוחכים של 50$ +-

גם גלור דיזיין מציעה שירות בניית אתרי פלאש דינמיים. המדובר, כמובן, ב"אתרי בוטיק" בעיצוב ופונקציונליות מותאמי לקוח, ולא בעיצוב תבניתי או הודי... [ גם המחיר לא הודי :-) ]
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל להתאים בניית אתר לצרכיך ולתקציבך...

עיצוב אתרעיצוב אתרים