טיפים לעיצוב אתרים

כל מה שרצית לדעת על עיצוב אתרים ( ודווקא העזת לשאול, אבל לא קיבלת תשובה ברורה ) 

איך לבחור אתר? בניית אתר פלאש סטאטי

איזה אתר מתאים לי? פלאש סטאטי

 
אין כמו עיצוב אתרים בפלאש לחווית גלישה יוצאת דופן. בחרת בעיצוב אתר פלאש, וכמות העדכונים הצפוייה באתרך רבה. האתר בשבילך הוא אתר פלאש סטאטי.

בניית אתר פלאש סטאטי היא תהליך פשוט יחסית. האתר יכול לכלול טקסטים בעברית בלי בעייה, אך תהיה תלוי בספק בונה האתר על מנת לעדכן ולהוסיף תכנים חדשים. ללא המגבלות שמייצרת מערכת ניהול תוכן, האתר ירוץ מהר ובדיוק כמו שאתה רוצה. פלטפורמת הפלאש מציעה יכולות רבות, ומצטיינת בעיקר בהטמעה אלגנטית של קטעי וידאו ואודיו, תצוגה מרהיבה של תמונות, וכמובן, יכולת מרשימה של הצגת אנימציות וגרפיקה וקטורית קלילה ומהירה.

פלטפורמת הפלאש סובלת מדעות קדומות רבות. הידע הפופולרי מיחס לה טעינה איטית, ועוד מרעין בישין שקצרה היריעה מלתאר. אם את/ה מעוניין/ת ללמוד עוד על הנושא את/ה מוזמן/ת לקרוא את הסיכום הזה: עיצוב אתר פלאש – גאווה ודעה קדומה. כמו כן, כדאי ללמוד על הדרכים להתמודד עם המגבלה של פלאש במנועי החיפוש - קידום אתרי פלאש.

מספר רב מאד של חברות מציעות שירות בניית אתר פלאש סטאטי. שים/י לב – בתקציב נמוך מאד, כדאי להתרשם מאתרים בחו"ל (בעיקר בהודו) המוכרים תבניות פלאש סטאטיות במחירים מגוחכים ממש (25$).

גם גלור דיזיין מציעה שירות בניית אתרי פלאש סטאטיים. המדובר, כמובן, ב"אתרי בוטיק" בעיצוב ופונקציונליות מותאמי לקוח, ולא בעיצוב תבניתי או הודי... [ גם המחיר לא הודי :-) ]
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל להתאים בניית אתר לצרכיך ולתקציבך...

עיצוב אתרעיצוב אתרים