רשימה זו נכתבה ב-2006.
מאז זרמו ביטים רבים בנהר האינטרנט ותמונת המצב השתנתה.
אתם מוזמנים לעיין ברשימה המעודכנת ל-2012 כאן: בניית אתרים -> מחירים

בניית אתרים: מחירים

5 טווחי מחירים לבניית אתרים:

בניית אתרים ביותר מ-15000 ש"ח

הכל זה רק עניין של תקציב, ובתקציב הנכון הכל אפשרי.
הרכיבים שמייקרים את עלות בניית האתר ליותר מ-15000 ש"ח הם לרוב תכנותיים, ולא עיצוביים, פרט למקרים חריגים של אתרי פלאש יוצאי דופן שמכוונים לטופ (בתי אופנה, סטודיו יוקרתיים לצילום, משרדי אדריכלים מובילים).
עם זאת יש לקחת בחשבון כי בשנה/שנתיים האחרונות גם רכיבים תכנותיים שעד לא מזמן נראו כרחוקים מהישג ידה של חברה קטנה/בינונית - קלים היום להשגה בזכות הפלטפורמה המדהימה -דרופל. אתם מוזמנים לגלוש לכאן וללמוד עוד על בניית אתרים דרופל.

אתר בתקציב כזה יכלול רכיבים תכנותיים רבים מתקדמים, בניית וידג'טים בפלאש, מערכת ניהול תוכן מיוחדת, או שמערכת הקידום שלו מושקעת במיוחד, והוא הולך על כל הקופה - העמוד הראשון של תוצאות החיפוש.יתרונות:
 • היתרונות של אתר מושקע בתקציב גבוה הם ברורים:
  אתרים אלו יכללו רכיבים מתקדמים שיקלו על הניהול והשיווק של העסק.
  אתרים אלו יבלטו מעל מתחריהם בצורה שאין לטעות בה. זה לא סוד שכסף קונה איכות.

חסרונות:
 • ההעלות הגבוהה.
 • תהליך ההפקה הארוך.

המלצות:
 • בתקציב הגבוהה מומלץ ללכת על סטודיו/חברה קטנה, ולא על חברה גדולה.
  מבחינת היכולות הטכניות אין הרבה הבדל (אלא אם הצרכים התכנותיים ממש ממש חריגים, ואז בכל מקרה מביאים Extreme Programmer מבחוץ), אבל בסטודיו קטן יתייחסו אליך כמו מלך, ובגדול תהיה סתם עוד לקוח (אלא אם אתה משרד הבטחון או זכיין של ערוץ 2...)
 • כדאי מאד לדרוש מסמכים כתובים של התוכניות, תבניות הזרימה, האפיון השלדי, מהלכי הקידום והאופטימיזציה, הוולידציה של הקוד והסקרים המבוצעים. הדבר מונע מהחברה מלחפף בתוכניות ולעבור ל"אוטומט" (בחברות גדולות, מי שבסופו של דבר עושה את העבודה זה שכירים שנוטים להקטין ראש מסיבות שונות...). כך גם תוכל להיות עם האצבע על הדופק, ולהשתתף בתהליך התכנון והבנייה.


מה אני מציע בטווח המחירים הזה?

עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר עבור אתר בעיצוב ייחודי, שיתוכנן לענות על צרכיך הספציפיים בצורה הטובה ביותר.

עיצוב אתרעיצוב אתרים