אתרים לדוגמא: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

עיצוב אתרים xhtml

עיצוב אתר מוזיאון הונדרטוואסר / וינה, אוסטריה.

עיצוב אתרים הוא תהליך יצירתי המשיק לאומנות, וככזה יכול לעיתים להמשך זמן רב ולהתפתח בצורה אורגנית - רובד אחרי רובד. פרוייקט עיצוב אתר מוזיאון הונדרטוואסר האוסטרי הוא פרוייקט שכזה. עיצוב האתר החל בשלהי שנת 2008, ורק לאחרונה (2010) נכנס לשלביו הסופיים.

עיצוב אתרים - הונדרטוואסר
 
בפעם הראשונה שיצרו איתי קשר אנשי המוזיאון, השוכן בוינה, ומרכז את עבודותיו של האומן האוסטרי המפורסם, הבנתי כי המדובר בפרוייקט מאתגר. הדיבור בשפה הונדרטוואסרית, שפה המנוגדת כל כך לשפה הממוחשבת הסטנדרטית, מהווה אתגר עיצובי ממדרגה ראשונה. האתגר, כמו גם העבודה מול סוללת אומנים דעתנית (שלא לדבר על הדייקנות וההקפדה על פרטים, המאפיינת את החשיבה האוסטרית...), השתקפו בזמן הפיתוח הממושך, אך התהליך היה מאלף מהבחינה המקצועית ומספק ברמת התוצאות.

פרוייקט עיצוב אתר מוזיאון הונדרטוואסר דרש שימוש בשפה ויזואלית שלא נשענת על הקו הישר והצורה הגיאומטרית המדוייקת. הצורך להשאר נאמן לשפתו הגרפית של האומן הכתיב שימוש באלמנטים עיצוביים אקראיים וכמו ידניים.

עיצוב אתרים נשען ברובם המכריע של המקרים על קוים ישרים. בעיצוב אתר הונדרטוואסר נעשה שימוש באלמנטים ידניים החוזרים על עצמם, ומשווים לעמוד הרגשה ידנית. זאת בנוסף לשימוש בסכימה הצבעונית העזה, המשקפת את הצבעוניות המובהקת של עבודותיו של האמן, הביאו, בסופו של דבר, לאתר ייחודי בעל ויזואליות מובהקת.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל לקדם את עסקיך, ולהזרים אליך לקוחות, על ידי בניית אתר מתוכנן היטב ה"תפור" לצרכיך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים